‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
EXW Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2024
Kunto
Uusi (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Konstanz Saksa
Dieselgeneraattori Euro 5 ‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
more Images
YouTube video
Konetiedot
Koneen nimitys:
Dieselgeneraattori Euro 5
Valmistaja:
‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA
Malli:
HPY04100ASRH Euro5
Valmistusvuosi:
2024
Kunto:
uusi
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Sijainti:
78467 Konstanz, Deutschland Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Kokonaispaino:
1 610 kg
Polttoainetyyppi:
diesel
Väri:
keltainen
Teho:
100 kW (135,96 hv)
Ulostulovirta:
180 A
Lähtöjännite:
400 V
Lähtötaajuus:
50 Hz
Ulostulovirran tyyppi:
kolmivaiheinen
Nimellisteho:
100 kW (135,96 hv)
Nimellisteho (näennäinen):
125 kVA
Jatkuva teho:
100 kW (135,96 hv)
Jatkuva näennäisteho:
125 kVA
Kokonaispituus:
2 900 mm
Kokonaisleveys:
1 150 mm
Kokonaiskorkeus:
1 600 mm
Pyörimisnopeus (maks.):
1 500 k/min
Moottorivalmistaja:
Yunnei EURO 5
Jäähdytystyyppi:
vesi
Päästöluokka:
Euro 5
Varusteet:
AdBlue
Viitenumero:
HPY04100ASRH
Päivitys:
viimeksi 18.03.2026
Kuvaus
HELVETICA POWER tarjoaa: 100 kW / 125 kVA Stage V -sähkögeneraattori / varavoimalaite / dieselgeneraattori
Video toimii esimerkkinä – tarkka varustelu tulee varmistaa ennen ostoa!
⭐️ Sisältää öljy- ja vesilämmittimen
⭐️ Äänieristetty (Super Silent) malli, CE-mukainen voimassa olevien määräysten mukaisesti
⭐️ 100 % kuparikäämitty vaihtovirtageneraattori
⭐️ Varavirtakäyttöön ATS (Automatic Transfer Switch) / automaattinen verkonvaihtokytkin
⭐️ Digitaalinen ohjaus + sisäänrakennettu etäohjaus (Remote Control)
⭐️ Yunnei Stage V -dieselmoottori jatkuvaan käyttöön
⭐️ AVR-järjestelmä (automaattinen jännitteensäätö, kuormituksen mukaan)
⭐️ Generaattori toimitetaan kätevällä, keltaisella kuorma-auton pressusuojalla varustettuna
Takuu / Vastuu / Huolto
⭐️ Yhden vuoden tehdastakuu!
⭐️ Vaihtoehtoisesti: 2 vuoden takuu/laajennettu vastuu (voitte halutessanne jatkaa takuuta).
Gbjdpfxoyvktaj Afvol
⭐️ Vakuutuskumppani: Allianz Suisse / Allianz Deutschland (Eurooppaan)
⭐️ Huolto saatavilla koko Sveitsissä ja Euroopassa
Maksu / Toimitus
⭐️ Maksu: oston yhteydessä.
⭐️ Toimitus lisämaksusta Euroopan mantereella mahdollista
🚚 Nouto: varastolta Kefikonista (TG, Sveitsi) tai Konstanzista (Saksa)
🚚 Maailmanlaajuinen toimitus pyynnöstä
👍 Jälleenmyyjien tiedustelut tervetulleita – ota yhteyttä!
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
👍 Etsitkö muuta generaattoria?
👍 Varavoimageneraattorit 7 kW–100 kW heti saatavilla varastoista CH / DE.
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Avainsanat: Sähkögeneraattori, generaattori, varavoimalaite, varavoimageneraattori, sähköntuottaja, aggregaatti, varavirtalähde, NEA, varasähkö, varasähkögeneraattori, sähköntoimitus, virtalähde, omavarainen sähköntuotanto, saarikäyttö, rakennustyömaan virta, työmaakäyttöön generaattori, tapahtumasähkö, retkisähkö, ulkokäyttöön generaattori, dieselgeneraattori, bensiinikäyttöinen generaattori, kaasu-generaattori, invertterigeneraattori, synkronigeneraattori, asynkronigeneraattori, kolmivaihegeneraattori, yksivaihevirtageneraattori, 230 V generaattori, 400 V generaattori, voimavirtageneraattori, pienaggregaatti, teollisuusgeneraattori, ammattilaisgeneraattori, tehokas aggregaatti, hiljainen generaattori, silent-generaattori, äänieristetty generaattori, mobiili generaattori, siirrettävä generaattori, kiinteä generaattori, kotivaravoima, yrityssähkö, teollisuussähkö, maatalousgeneraattori, työmaakone, verstassähkö, palvelinvaravirtalaite, aurinkosähkövaravoima, hybridigeneraattori, ATS, automaattinen vaihtokytkin, virtajakaja, CEE-generaattori, voimavirtaliitäntä, generaattori AVR:llä, jännitteensäädin, virrantuottaja, sähkölaite, varavirtalaite, dieselaggregaatti, työmaa-aggregaatti