BOT Oberflächentechnik GmbH
BOT Oberflächentechnik GmbH ulos Kulmbach
Tämä myyjä ei ole vielä lisännyt yrityskuvausta.
rouva Melanie Krastev
Robert-Galler-Straße 1
95326 Kulmbach
Saksa
Bayern
Ajankohtaiset tarjoukset samanlaisilta jälleenmyyjiltä
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B45 CL H UUDET AKUT
HakoScrubmaster B45 CL H TB510 - 2019y 515h
HakoScrubmaster B45 CL H TB510 - 2019y 515h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2019, käyttötunnit: 515 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 300 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Hako Scrubmaster B45 CL H -yhdistelmäkone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikilta toiminnoilta. Kaikki mekaaniset kuluvat ja vaurioituneet osat on vaihdettu uusiin, mikä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja täysin käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voit nähdä koneen toiminnassa kaikki toiminnot ja varusteet esiteltynä. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET GEL-AKUT 12V 105Ah SIAP (2 kpl)
- Valmistusvuosi 2019 ja vain 515 käyttötuntia
- 510 mm pesupää (TB510), jossa uusi, keskikovuudeltaan lautaslevari mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Uudet polyuretaaniset imusuulakkeen kumit, kestävät öljyn, rasvan ja öljytuotteiden kanssa
- Sisäänrakennettu laturi ja vetävä käyttö helpottavat päivittäistä käyttöä
- Uusi suojakumi harjapään ympärillä ehkäisee veden roiskumisen koneen sivuille
- Uudet, kestävät tyhjennys- ja imuletkut
- Uusi tehokas imuturbiini
- Jokainen laitteemme on yksilöllisesti kuvattu – ostat juuri sen koneen, jonka näet
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite (V): 24
- Harjan työleveys (mm): 510
- Imusuulakkeen työleveys (mm): 860
- Teoreettinen pinta-alateho (m²): 2300
- Työnopeus (km/h): 4,5
- Säiliötilavuus (l): 42/42
- Paino (kg): ~230
- Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
- UUDET GEL-AKUT 12V 105Ah SIAP (2 kpl)
- UUSI lautaslevyharja 510 mm PPL 0,5
- UUSI imuturbiini 24V 400W
- UUSI suojakumi
- UUSI tyhjennysletku
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
Fjdpfx Aszcyb Sjcaoph
- Imsuulake, jossa uudet öljynkestävät kumit
- + Monet muut pienet osat
Pieni ilmoitus
Hessisch Lichtenau
1 538 km
Uusi pesukone, lattianpesukone, lattianpesukone
DAEWOODAFL50A
DAEWOODAFL50A
Soita
Kunto: käytetty, Uusi sähköinen lattianpesu- ja imukone, lattianpuhdistuskone DAEWOO tyyppi DAFL50A
Valmistusvuosi 2025 – käyttämätön varastotuote
Teoreettinen pinta-ala: 2000 m²/h
Työleveys: 510 mm
Puhdistusharja: Ø 510 mm
Harjan pyörimisnopeus: 175 rpm
Imusuulakkeen leveys: 850 mm
Puhtaan veden säiliötilavuus: 50 litraa
Likaisen veden säiliötilavuus: 50 litraa
Melutaso: 66 dBa
Fpodpfx Aezcxmgscaeh
Kiipeämiskyky: 2 %
Akun jännite: 24 volttia, 100 Ah
- Akkulaturi 24 V
- Akut 24 V, 100 Ah
- Yksi puhdistusharja
- Kaksi erillistä säiliötä
- Ei ajomoottoria, laitetta työnnetään käsin tai se liikkuu harjavetonsa ansiosta
Koneen pituus: 1200 mm
Koneen leveys: 510 mm
Imusuulakkeen leveys: 850 mm
Koneen korkeus: 1350 mm
Omapaino: 160 kg
Uusi – alkuperäispakkauksessa – käyttämätön varastotuote
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 TB430 - 2019y - 290h
HakoScrubmaster B30 TB430 - 2019y - 290h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2019, käyttötunnit: 290 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 700 m²/h, kokonaispaino: 179 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 -puhdistus- ja imukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja saneerauksen aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki mekaaniset osat, joilla esiintyi kulumaa, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän toiminnan ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (pois lukien kulutusosat).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisen internetyhteyden kautta. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikilla ominaisuuksilla ja varusteilla. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustelu:
UUDET 12V 85Ah SIAP -geeliakut (2 kpl).
Fodpfxjzcxk Se Acajph
Valmistusvuosi 2019 ja vain 290 käyttötuntia.
430 mm harjayksikkö (TB430) varustettuna uudella, keskikovan kovuuden lautas- harjalla, mahdollistaen työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imulastat, jotka kestävät kosketusta öljypohjaisten nesteiden, rasvojen ja öljytuotteiden kanssa.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjayksikön ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisella tarjoamallamme laitteella on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjayksikön työleveys (mm): 430
Imusuulakkeen työleveys (mm): 760
Teoreettinen työskentelyala (m²): 1700
Säiliötilavuus (l): 30/30
Paino (kg): ~179
Teho (kW): 1,13
Asennetut varusteet:
UUDET 12V 85Ah SIAP -geeliakut (2 kpl).
UUSI lautas- harja 430 mm PPL0,5
UUSI 24V 400W imuturbiini.
UUSI suojakumi
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi.
Imusuulake uusilla öljynkestävillä kumeilla.
+ Useita muita pieniä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 CL UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2019y - 452h
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2019y - 452h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2019, käyttötunnit: 458 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 900 m²/h, kokonaispaino: 190 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 CL -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös kaikkein vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Perusteellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen kaikki toiminnot huolellisesti. Kaikki mekaaniset kuluvat osat ja komponentit, joissa oli kulumisen merkkejä, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (paitsi kuluville osille).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laite reaaliaikaisesti internetin kautta. Voit nähdä koneen käytössä ja tutustua kaikkiin ominaisuuksiin ja varusteluun. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustelu:
UUSI GEL-AKUT 12V 85Ah SIAP (2 kpl).
Vuosimalli 2019, vain 452 käyttötuntia.
430 mm pesupää (TB430) varustettuna uudella keskikovalla laikkaharjalla mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imulistat, jotka kestävät öljyjä, rasvoja ja petrolituotteita.
Sisäänrakennettu laturi ja pyörävetojärjestelmä helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjayksikön ympärillä ehkäisee veden roiskumista laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imun.
Jokaisella tarjoamallamme laitteella on yksilölliset valokuvat. Ostat juuri sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imutelineen työleveys (mm): 760
Teoreettinen pinta-alateho (m²): 1900
Fsdpjzcwpasfx Acaeph
Työskentelynopeus (km/h): 4,5
Säiliötilavuus (l): 30/30
Paino (kg): ~190
Teho (kW): 1,31
Varustelu:
UUSI GEL-AKUT 12V 85Ah SIAP (2 kpl).
UUSI laikkaharja 430 mm PPL0,5
UUSI imuturbiini 24V 400W.
UUSI suojakumi
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi.
Imuteline öljynkestävällä kumilla.
+ Paljon muita pieniä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 CL UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2017y - 628h
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2017y - 628h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2017, käyttötunnit: 628 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 900 m²/h, kokonaispaino: 190 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 CL -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin laajoilla alueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti kaikki toiminnot huomioiden. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai merkkejä liiallisesta käytöstä, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta live-yhteyden kautta internetissä. Voitte seurata koneen toimintaa reaaliajassa kaikki toiminnot ja varusteet nähtävillä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
Uudet 12V 85Ah SIAP GEELIakut (2 kpl).
Valmistusvuosi 2017 ja vain 628 käyttötuntia.
430 mm pesupää (TB430) on varustettu uudella, keskikovalla laikkaharjalla, jonka ansiosta laite soveltuu kaikenlaisille pinnoille.
Uudet polyuretaaniset imunauhat kestävät öljyjen, rasvojen ja petrokemikaalien kosketuksen.
Sisäänrakennettu laturi ja vetävä käyttöpyörä helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi harjapään suojakumi estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoputkella ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiiini takaa korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme koneista on yksilölliset, vastaavasta koneesta otetut kuvat – ostatte juuri sen laitteen, jonka kuvissa näette.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imusuulakkeen työleveys (mm): 760
Teoreettinen suoritusala (m²): 1900
Työnopeus (km/h): 4,5
Säiliötilavuus (l): 30/30
Paino (kg): ~190
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
UUDET 12V 85Ah SIAP GEELIakut (2 kpl)
Uusi laikkaharja 430 mm PPL0,5
Uusi imuturbiiini 24V 400W
Uusi suojakumi
Uusi poistoputki
Uusi imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Fpodpszcvl Tjfx Acaoh
Imusuulake uudella öljynkestävällä kumilla
+ Lukuisia muita pieniä osia
Pieni ilmoitus
Teningen
1 905 km
Lattianpesukone
TASKISwingobot 2000
TASKISwingobot 2000
Soita
Kunto: käytetty, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, TASKI Swingobot 2000 autonominen yhdistelmäkone
Fpodpfx Aezcqyxocaeh
Valmistaja: TASKI / Diversey
Malli: Swingobot 2000
Tyyppi: COR2000
Konetyyppi: Autonominen yhdistelmäkone
Kunto: käytetty, täysin toimintakuntoinen
Käyttötunnit: noin 38 h
Sarjanumero: 7524396000434
Käyttöjännite: 24 V DC
Tehonotto: 1 500 W
Omapaino: 471 kg
Työleveys: 700 mm
Imupalkin leveys: 900 mm
Puhtaan veden säiliö: 90 l
Käyttöaika: jopa 4 tuntia
Teoreettinen työala: jopa 1 260 m²/h
Suojausluokka: IPX3
Käyttö: autonominen tai manuaalinen
Navigointijärjestelmä: LIDAR- ja anturijärjestelmä
Kosketusnäyttöpaneeli
Hätäpysäytyskytkin
Sijainti: Teningen-Nimburg
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B45 CL UUDET AKUT
HakoHakomatic B45 CL TB510 - 2013y - 1408h
HakoHakomatic B45 CL TB510 - 2013y - 1408h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2013, käyttötunnit: 1 408 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 300 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Hako Hakomatic B45 CL -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös kaikkein vaativimpiin töihin laajoissa kiinteistöissä. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen yhteydessä huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki kuluvat ja käytössä vioittuneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mikä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja välittömästi käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta live-yhteydellä internetin välityksellä. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET 12V 105Ah SIAP -geeliakut (2 kpl).
- Vuosimalli 2013, vain 1408 käyttötuntia.
- 510 mm pesupää (TB510), varusteltu uudella keskikovalla harjalla – mahdollistaa tehokkaan puhdistuksen kaikilla pinnoilla.
- Uudet polyuretaaniset imulastat, jotka kestävät öljyjen, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kosketuksen.
- Sisäänrakennettu laturi ja vetävät pyörät helpottavat päivittäistä käyttöä.
- Uusi harjayksikön suojakumi estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
- Laite on varustettu uudella kestävällä poistoputkella sekä uudella imuletkulla.
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
- Kaikista tarjoamistamme koneista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Fjdpfx Acszcngvoajph
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite (V): 24
- Harjojen työleveys (mm): 510
- Imulastan työleveys (mm): 860
- Teoreettinen työskentelyala (m²): 2300
- Työskentelynopeus (km/h): 4,5
- Säiliöiden tilavuus (l): 42/42
- Paino (kg): ~230
- Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
- UUDET 12V 105Ah SIAP -geeliakut (2 kpl)
- UUSI 510mm PPL 0,5 laikkaharja
- UUSI 24V 400W imuturbiini
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoputki
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imulasta uusin öljynkestävine kumilastoineen
- + Monia muita pieniä osia
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 CL UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2018y - 506h
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2018y - 506h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2018, käyttötunnit: 506 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 506 mm, alateho: 1 900 m²/h, kokonaispaino: 190 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 CL -pesuimuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös raskaimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen yhteydessä huoltotiimimme tarkasti koneen perusteellisesti ja testasi kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset kulutusosat ja kuluneet komponentit on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttökokemuksen ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja välittömästi käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta internetin välityksellä reaaliaikaisesti. Voitte seurata koneen toimintaa ja varusteita livenä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDENVEROISET 12V 85Ah SIAP GEL-AKUT (2 kpl).
Valmistusvuosi 2018 ja vain 506 käyttötuntia.
430 mm pesupää (TB430), varustettu uudella keskikovalla kiekkoharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuulakkeet, kestävät öljyjä, rasvoja ja petrolituotteita.
Sisäänrakennettu laturi ja vetävä voimanvälitys pyörille helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoputkella ja uudella imuletkulla.
Uusi tehokas imuturbiini varmistaa korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme laitteista on yksilölliset valokuvat – ostatte juuri sen koneen, jonka näette.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imulastan työleveys (mm): 760
Teoreettinen kapasiteetti (m²): 1900
Fsdpfxjzcb Hpo Acaeph
Työnopeus (km/h): 4,5
Säiliöt (l): 30/30
Paino (kg): ~190
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
UUDET 12V 85Ah SIAP GEL-AKUT (2 kpl).
UUSI 430 mm kiekkoharja PPL0,5
UUSI 24V 400W imuturbiini.
UUSI suojakumi
UUSI poistoputki
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi.
Imulasta uusilla öljynkestävillä kumilistoilla.
+ Monia muita pienempiä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R TB650 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 830h
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 830h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 830 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Huolellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltoteknikkomme kävivät läpi koneen kaikki toiminnot perusteellisesti. Kaikki kulutus- ja käytössä kuluneet osat on korvattu uusilla. Tämä takaa pitkän, häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laitteessa ei ole vikoja ja se on heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta suorana videoyhteyden kautta internetissä. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja kaikki sen varusteet käytännössä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET SIAP 6V 175Ah GEL-akut (4 kpl)
- Vuosimalli 2016 ja vain 830 käyttötuntia
Fsdpfszb I Nbsx Acasph
- 650 mm (TB650) pesupää, varustettuna uusilla keskikovilla laikkaharjoilla, joilla työskentely kaikilla pinnoilla onnistuu
- Uudet polyuretaaniset imulastat, kestävät öljyn, rasvojen ja öljytuotteiden kanssa
- Uusi suojakumi harjayksikön ympäri estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Uusi, kestävä poistoputki sekä uusi imuletku
- Uusi imuturbiini takaa korkean imun tehon
- Jokaisesta meillä myynnissä olevasta laitteesta on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen laitteen, jonka näet
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite: 24V
- Harjojen työleveys (mm): 650
- Imuleveys (mm): 860
- Teoreettinen kapasiteetti (m²/h): 3500
- Puhdas-/likavesisäiliö (l): 75/75
- Työnopeus (km/h): 5,5
- Harjavaunuja: 2
- Harjan kierrosnopeus (r/min): 180
- Käyttöpaino (kg): 447
- Nousukyky (%): 10
Varustelu:
- UUDET SIAP 6V 175Ah GEL-akut (4 kpl)
- UUDET 330 mm PPL0,5 laikkaharjat (2 kpl)
- UUSI 24V 600W imuturbiini
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoputki
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imuteline uusilla kumikaistoilla
- + Mukana myös monia muita pieniä osia
Pieni ilmoitus
Écouflant
2 300 km
Lattianpesukone erittäin hyvässä kunnossa
KärcherB 90 R Classic Bp Pack
KärcherB 90 R Classic Bp Pack
Soita
Kunto: lähes uudenveroinen (käytetty), *3. KAUPALLINEN TARJOUSLOMAKE - KARCHER B 90 R*
---
*1. LAITTEEN MÄÄRITTELY*
*Tyyppi*: Istuimellinen akkukäyttöinen yhdistelmäkone
*Merkki / Malli*: KARCHER Professional B 90 R Bp Pack
*Vuosi*: Arvio 2012–2014
*Sarjanro*: .....
*2. TEKNISET OMINAISUUDET*
Elementti Tiedot
Työleveys 90 cm, 2 laikkaharjaa
Tuottavuus 5400 m²/h
Fpedpfjzbvrdjx Acajh
Säiliöt Puhdas vesi 140 l / Likavesi 140 l
Virtalähde UUDET 6V akut 06/2026
Käyttöaika 3 h 30 min – 4 h
*3. YLEISKUNTO & MITTARIT*
Tarkistuspiste Lukema Kommentti
Tuntimittari 58 h Lähes uudenveroinen kunto
Akut Uudet 06/2026 Lasku mukana
Harjat / Imusuutin Hyvä kunto 80 % käyttöikää jäljellä
Toimintakoe OK Imu, veto ja harjaus testattu, toimivat
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B30 UUDET PARISTOT
HakoHakomatic B30 TB430 - NEW BATTERIES
HakoHakomatic B30 TB430 - NEW BATTERIES
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2009, käyttötunnit: 2 173 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 700 m²/h, kokonaispaino: 179 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Hakomatic B30 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoissa tiloissa ja teollisuuskiinteistöissä. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilökuntamme tarkasti kaikki koneen toiminnot perusteellisesti. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat on korvattu uusilla. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että jatkossa tarvitsee tehdä lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte nähdä koneen toiminnassa suorana ja kaikki sen toiminnot sekä varustelun. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET SIAP GEL-AKUT 12V 85Ah (2 kpl)
- Valmistusvuosi 2009, vain 2173 käyttötuntia
- 430 mm pesupää (TB430) uudella keskikovalla laikkaharjalla mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Uudet polyuretaanista valmistetut imulastat – öljyn, rasvan ja petroleum-tuotteiden kestävyys
- Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä
- Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle
- Laite on varustettu uudella kestävällä poistoletkulla ja uudella imuletkulla
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokaisesta myynnissä olevasta laitteesta otetaan yksilölliset kuvat – ostat täsmälleen sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite (V): 24
- Harjojen työleveys (mm): 430
- Imutelineen työleveys (mm): 760
- Teoreettinen suorituskyky (m²): 1700
- Säiliön tilavuus (l): 30/30
- Paino (kg): ~179
- Teho (kW): 1,13
Asennetut varusteet:
- UUDET SIAP GEL-AKUT 12V 85Ah (2 kpl)
Fedpfeza Tf Sox Acajph
- Uusi laikkaharja 430 mm PPL0,5
- Uusi imuturbiini 24V 400W
- Uusi suojakumi
- Uusi poistoletku
- Uusi imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imuteline uudella öljynkestävällä kumilla
- + Monet muut pienet osat.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 834h
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2016y - 834h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 834 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu jopa vaativimpiin suurten alueiden puhdistustöihin. Kattavan tarkastuksen ja huollon aikana huoltotiimimme kävi läpi kaikki koneen toiminnot perusteellisesti. Kaikki mekaaniset kulutus- ja käyttöosat, joissa oli kulumisen merkkejä, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja täysin käyttövalmis. Koneessa on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta internetin välityksellä suorassa lähetyksessä. Voitte nähdä koneen toiminnassa kaikki toiminnot ja varusteet mukana. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
Uudet GEL-akut 6V 175Ah SIAP (4 kpl)
Valmistusvuosi 2016 ja vain 834 käyttötuntia
650 mm (TB650) pesupää, varustettu uusilla, keskikovilla laikkaharjoilla, soveltuu kaikille pinnoille.
Uudet polyuretaaniset imulistat, jotka kestävät öljyjä, rasvoja ja petrokemikaaleja.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävämmällä poistoletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Jokaisella tarjoamallamme koneella on yksilölliset kuvat, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imusuulakkeen leveys (mm): 860
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 3500
Fsdpfx Asza Sulscaeph
Puhtaan-/likaisen veden säiliö (l): 75/75
Työnopeus (km/h): 5,5
Harjojen määrä (kpl): 2
Harjojen kierrosluku (rpm): 180
Käyttöpaino (kg): 447
Maksimi nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
Uudet GEL-akut 6V 175Ah SIAP (4 kpl)
Uudet laikkaharjat 330 mm PPL0,5 (2 kpl)
Uusi imuturbiini 24V 600W
Uusi suojakumi
Uusi poistoletku
Uusi imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imutanko uusilla listoilla
+ Monia muita pienempiä osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher BR 40/10 C Ep - 230V
KärcherBR 40/10 C Ep - 230V - 400m²/h
KärcherBR 40/10 C Ep - 230V - 400m²/h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 400 mm, alateho: 400 m²/h, kokonaispaino: 35 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, tulojännite: 230 V, veden säiliön tilavuus: 10 l, Kärcher BR 40/10 C Ep -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoissa kohteissa. Huolellisen tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikkiin toimintoihin liittyen. Kaikki mekaaniset kuluvat osat sekä kulumisen näkyessä vaihdettiin uuteen. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että myöhemmin tarvitsisi investoida lisäkorjauksiin. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitteen suorassa lähetyksessä internetin kautta. Voit nähdä koneen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varustus:
- Kaksi uutta, 400 mm:n keskikovaa harjarullaa mahdollistaa kaikkien pintojen puhdistamisen
- Uudet imulastat luonnonkumista
- Laite voi toimia eteen- ja taaksepäin, joten soveltuu ihanteellisesti ahtaisiin tiloihin tai käytäville
- Suositellaan erityisesti siivousliikkeille sekä ravintola- ja hotellialalle
- Vesitankki on helppo irrottaa ja puhdistaa
- Jokainen myymämme laite on yksilöllisesti kuvattu, joten ostat juuri sen koneen, jonka näet
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 230
Työleveys (mm): 400
Imuleveys (mm): 400
Teoreettinen työskentelyala (m²/h): 400
Puhdas-/likavesisäiliö (l): 10/10
Teho (W): 2300
Paino (käyttövalmis) (kg): 35,5
Mitat (P x L x K) (mm): 520 x 470 x 1120
Fjdpey Uux Rjfx Acaeph
Varusteet:
- UUDET 400 mm PPL 0,5 harjarullat (2 kpl)
- UUDET luonnonkumilistat (2 kpl)
- Monet muut pienemmät osat
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B45 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B45 TB510 - 2023y - 114mth
HakoScrubmaster B45 TB510 - 2023y - 114mth
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2023, käyttötunnit: 114 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 000 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Hako Scrubmaster B45 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoissa tiloissa. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilökuntamme tarkisti koneen perusteellisesti kaikkien toimintojen osalta. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai merkkejä käytöstä, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee tulevaisuudessa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa, täysin käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Fedpey Ur Ddjfx Acaoph
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitteen etäyhteydellä internetissä. Voitte tarkastella konetta reaaliaikaisesti toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET 12V 105Ah SIAP geelakut (2 kpl).
Valmistusvuosi 2023 ja vain 114 käyttötuntia.
510 mm pesupää (TB510), varustettu uudella keskikovalla laikkaharjalla – soveltuu kaikille pinnoille.
Uudet polyuretaaniset imusuulakkeet kestävät öljyjä, rasvoja ja petrokemikaaleja.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Uusi harjanpään suojakumi estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Uusi, kestävä poistoputki ja uusi imuletku.
Uusi tehokas imuturbiini varmistaa korkean imutehon.
Jokaisesta myymästämme laitteesta otetaan yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite (V): 24
Harjan työleveys (mm): 510
Imusuulakkeen työleveys (mm): 860
Teoreettinen suorituskyky (m²): 2000
Työnopeus (km/h): 4,5
Säiliötilavuus (l): 42/42
Paino (kg): n. 230
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
UUDET 12V 105Ah SIAP geelakut (2 kpl)
UUSI 510 mm laikkaharja PPL 0,5
UUSI 24V 400W imuturbiini
UUSI poistoputki
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imusuulake uusilla öljyä kestävillä kumiosilla
+ Monia muita pienempiä uusia osia
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
NobleliftNR810
NobleliftNR810
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: NR810NEU, kokonaispituus: 1 415 mm, lakaisuleveys: 810 mm, omamassa: 465 kg, rakennuskorkeus: 1 120 mm, vetotyyppi: Lithium-Ionen, rakennusleveys: 890 mm, Hankaus-kuivaimen kone
Alustan numero: NR810NEU
Kunto: Uusi laite
Fodoy Uph Hepfx Acaoph
Tekninen kunto: Uusi
Eturenkaiden kunto: Uusi
Takarenkaiden kunto: Uusi
Akun jännite: 24V
Akun kapasiteetti: 200Ah
Akun tyyppi: Waterless (vedetön akku)
Akun valmistusvuosi: 2025
Akun kunto: Uusi
Kuvaus:
- Tehokas puhdistusteho: 4 860 m²/h.
- Kompakti koko, matala painopiste, pieni kääntösäde ja joustava ohjaus.
- Integroitua vesitiivistä kosketusnäyttöpaneelia, jonka LCD näyttää käyttöparametrit ja vikakoodit – helpottaa asetusten ja vikadiagnoosin tekemistä.
- Kolme nopeusaluetta ja säädettävä vedenvirtaus.
- Oma ohjain, jossa on moottorin ylikuormitussuojatoiminnot ja akun alhaisen varauksen suoja – pidentää moottorin ja akun käyttöikää.
- ECO-tila vähentää imumoottorin virrankulutusta ja melua, soveltuu hiljaisiin työskentelyalueisiin.
- Sähköinen yhden painikkeen nostotoiminto harja- ja imulistalle, imulista nousee automaattisesti peruutettaessa – turvallista ja tehokasta.
- Kaksoisharja-/laikkasuunnittelu, innovatiivinen kiinnitys – harja/laikka helppo asentaa ja irrottaa.
- 120 litran raikkaan ja likaisen veden säiliöt, harvempi uudelleentäyttö ja tyhjennys. Automaattinen hälytys, kun raikasvesisäiliö on tyhjä tai jätevesisäiliö täynnä.
- Suuri käännettävä jätevesisäiliön aukko, työkaluton purku – helppo puhdistaa ja huoltaa.
- Istuimessa turvakytkin, joka pysäyttää koneen automaattisesti, kun kuljettaja nousee pois istuimelta.
- Luistamattomat, kestävät renkaat – varma pito ja optimaalinen vetokyky myös sileillä tai märillä pinnoilla.
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
Tennanti mop Lite
Tennanti mop Lite
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: imopLiteNEU, kokonaispituus: 340 mm, lakaisuleveys: 368 mm, omamassa: 17 kg, polttoainetyyppi: sähköinen, rakennuskorkeus: 1 200 mm, vetotyyppi: Elektro, rakennusleveys: 430 mm, Pesuimuri
Alustan numero: imopLiteNEU
Kunto: Uusi laite
Tekninen kunto: Uusi
Etu-renkaiden kunto: Uudet
Taka-renkaiden kunto: Uudet
Akun jännite: 18V
Akun kapasiteetti: 12Ah
Akkutyyppi: Litiumioni
Akun valmistusvuosi: 2025
Fjdpfx Acjy Uphasaeph
Akun kunto: Uusi
Kuvaus: - Tuottavuus (per tunti), teoreettinen maksimi: 1 400 m² - Akun käyttöaika (100 % lataus), maksimi: 70 min - Akun latausaika (100 % lataus), maksimi: 3,5 h - Laite toimitetaan akun ja sopivan laturin kanssa.
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
Tennanti mop XL Plus
Tennanti mop XL Plus
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: imopXLPlusNEU, kokonaispituus: 351 mm, lakaisuleveys: 460 mm, omamassa: 27 kg, polttoainetyyppi: sähköinen, rakennuskorkeus: 1 199 mm, vetotyyppi: Elektro, rakennusleveys: 480 mm, Pesu-imuri
Alustan numero: imopXLPlusNEU
Kunto: Uusi laite
Tekninen kunto: Uusi
Fodsy Upg Nspfx Acajph
Etu- ja takarenkaiden kunto: Uudet
Akun jännite: 24V
Akun kapasiteetti: 9Ah
Akkutyyppi: Litiumioni
Akun valmistusvuosi: 2025
Akun kunto: Uusi
Kuvaus: - Tuottavuus (tunnissa) teoreettinen maksimi: 1 800 m² - Akun käyttöaika (100 % lataus), maks. käyttöaika minuuteissa: 85 - Akun latausaika (100 % lataus) – maks. aika tunneissa: 5 - Laite toimitetaan akun ja sopivan laturin kanssa.
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
NobleliftANB510
NobleliftANB510
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: ANB510NEU, kokonaispituus: 1 030 mm, lakaisuleveys: 580 mm, omamassa: 220 kg, polttoainetyyppi: sähköinen, rakennuskorkeus: 1 045 mm, vetotyyppi: Elektro, rakennusleveys: 580 mm, Hankaus-kuivainkone
Alustan numero: ANB510NEU
Kunto: Uusi
Tekninen kunto: Uusi
Eturenkaan tyyppi: Polyuretaani
Eturenkaan kunto: Uusi
Takarenkaan tyyppi: Polyuretaani
Takarenkaan kunto: Uusi
Akun jännite: 24V
Akun kapasiteetti: 120Ah
Akun tyyppi: Litiumioni
Akun valmistusvuosi: 2025
Akun kunto: Uusi
Kuvaus:
- Teoreettinen puhdistusteho: 2 570 m² tunnissa
- Tekoälyohjattu hankaus-kuivainrobotti kaupallisiin tiloihin
- Autonominen navigointi edistyneellä 3D LiDAR -teknologialla
- Tehokas NVIDIA Xavier AI edge computing -siru älykästä reittisuunnittelua ja ympäristön mukautumista varten
- Korkea turvallisuus 360° anturitekniikalla
Fpodpfxjy Upg As Acash
- Kestävä ja vankka rakenne
- Vähähuoltoinen ja päivitettävissä OTA-päivityksillä ilman teknikkoa
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
NobleliftNR1060
NobleliftNR1060
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: NR1060NEU, kokonaispituus: 1 800 mm, lakaisuleveys: 1 060 mm, omamassa: 477 kg, rakennuskorkeus: 1 350 mm, vetotyyppi: Lithium-Ionen, rakennusleveys: 1 150 mm, Lattianpesukone
Alustan numero: NR1060NEU
Kunto: Uusi laite
Tekninen kunto: Uusi
Etu- ja takarenkaiden kunto: Uusi
Akun jännite: 36 V
Fodpfxsy Upgvs Acaeph
Akun kapasiteetti: 200 Ah
Akkutyyppi: Waterless (vesihuoltovapaa)
Akun vuosimalli: 2025
Akun kunto: Uusi
Kuvaus: NR1060 on keskisuuriin ja suuriin tiloihin sopiva etuvetoinen lattianpesukone, jossa on kaksoisharjat. - Tehokas puhdistusteho: jopa 6 890 m²/h. - Karkealikaa erottava säiliö likavesitankissa estää poistoputkien tukkeutumisen. - Modulaarinen ja kompakti rakenne takaa korkean ketteryyden ja joustavuuden. - Vesisäiliön ja akun matala painopiste parantaa ajo-ominaisuuksia ja helpottaa huoltoa. - Integroitu vesitiivis kosketuspaneeli mahdollistaa mm. ajonopeuden, veden virtauksen ja harjojen noston/laskun helpon säädön. - Suuri LCD-näyttö laiteasetuksille – helpottaa vikadiagnoosia ja huoltoa. - Vakiona sähköinen vesimäärän näyttö puhdas- ja likavesisäiliölle; selkeä ja käyttäjäystävällinen. Automaattinen hälytys ja sammutus täyden likavesisäiliön yhteydessä. - Moottorin pehmeäkäynnistys yhdellä painikkeella – ylvirta- ja alijännitesuoja ohjauselektroniikalle. - Patentoitu harjojen pikakiinnitys mahdollista automaattisen lataamisen ja irrottamisen yhdellä painikkeella. - ECO-tila vähentää energiankulutusta ja melutasoa – ihanteellinen hiljaisuutta vaativiin työtiloihin. - Käyntiaika 5–6 tuntia yhdellä latauksella. - Luistamattomat, kestävät renkaat varmistavat turvallisen pidon ja optimaalisen vetokyvyn myös liukkailla tai kosteilla alustoilla.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B310 R CL UUDELLA AKULLA
HakoScrubmaster B310 R CL TB1230 2016y 345h
HakoScrubmaster B310 R CL TB1230 2016y 345h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2016, käyttötunnit: 345 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 1 230 mm, alateho: 8 600 m²/h, kokonaispaino: 1 944 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 310 l, lakaisuleveys: 1 230 mm, Hako Scrubmaster B310 R CL on erittäin tehokas yhdistelmäkone, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti kaikkien toimintojen osalta. Kaikki kuluvat ja käytön jälkiä osoittavat mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mikä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön eikä edellytä lisäinvestointeja laitteeseen tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja käyttövalmis välittömästi. Koneella on 12 kuukauden takuu (lukuun ottamatta kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta internetin välityksellä suorana lähetyksenä. Voitte nähdä laitteen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUSI HAWKER PERFECT PLUS 36V 640Ah (8PZS640) vetoparisto
UUSI NEOS 36V 100A laturi
Valmistusvuosi 2016 ja vain 345 käyttötuntia
1230 mm (TB1230) pesupää, varustettu kolmella uudella keskiharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Integroitu esilakaisuyksikkö uusilla sivuharjoilla ja uudella rullaharjalla irtolian poistoon ennen varsinaista pesua.
Uudet korkealaatuisesta luonnonkumista valmistetut imulistat, erinomaiset kaikille pinnoille
Uudet suojakumit harjapään ympärillä estävät veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Fsdpfxjy Ui Akj Acajph
Varustettu uudella, kestävällä poistoputkella ja uudella imuletkulla.
Uudet imuturbiinit takaavat korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (mm): 1230
Imuleveys (mm): 1260
Pinta-ala (m²/h): 8600
Jännite (V): 36
Laikkojen määrä (kpl): 6
Työnopeus (km/h): 7
Puhdasvesisäiliö (l): 310
Likavesisäiliö (l): 310
Paino ilman akkuja (kg): 935
Käyttöpaino (kg): 1944
Teho (kW): 7,6
Varusteet:
UUSI HAWKER PERFECT PLUS 36V 640Ah (8PZS640) vetoparisto
UUSI NEOS 36V 100A laturi
UUDET sivuharjat (esilakaisuyksikkö) – antistaattiset MIX-harjakset
UUDET rullaharjat (esilakaisuyksikkö) – antistaattiset MIX-harjakset
UUDET laikkaharjat 430mm PPL0,5 (x3)
UUDET imuturbiinit 36V 600W (x2)
UUDET suojakumit (x2)
UUDET poistoputket (x2)
UUDET imuletkut
Imutanko uusilla kumeilla
+ paljon muuta pientä
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 810h
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 810h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2015, käyttötunnit: 810 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattiapesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin tehtäviin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki kuluvat ja käytössä vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointien tarvetta tulevaisuudessa. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneelle myönnetään 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte seurata koneen toimintaa suorassa lähetyksessä ja tutustua kaikkiin sen toimintoihin ja ominaisuuksiin. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustus:
- UUDET GEL-AKUT 6V 175Ah SIAP (4kpl)
- Valmistusvuosi 2015 ja ainoastaan 810 käyttötuntia
- 650 mm (TB650) pesupää, varustettu uusilla keskikovilla laikkaharjoilla jokaiselle alustalle
- Uudet polyuretaaniset imulastat, jotka kestävät öljyjen, rasvojen ja petroleum-aineiden kanssa kosketuksissa olemista
- Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokainen tarjoamamme laite on kuvattu yksilöllisesti – ostat täsmälleen sen koneen, jonka näet
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite: 24V
- Harjaleveys (mm): 650
- Imuleveys (mm): 860
- Teoreettinen puhdistuskapasiteetti (m²/h): 3500
- Puhtaan-/likaisen veden säiliön tilavuus (l): 75/75
- Työnopeus (km/h): 5,5
Fpjdpfx Asy Uhvpecaoh
- Harjojen lukumäärä (kpl): 2
- Harjojen pyörimisnopeus (rpm): 180
- Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 447
- Nousukyky (%): 10
Asennettu varustus:
- UUDET GEL-AKUT 6V 175Ah SIAP (4kpl)
- UUDET laikkaharjat 330mm PPL0,5 (2kpl)
- UUSI imuturbiini 24V 600W
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoletku
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imupalkki uusilla imulasteilla
- + Lukuisia muita pienosia
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B75 R UUDET AKUT
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 808h
HakoScrubmaster B75 R TB650 - 2015y - 808h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2015, käyttötunnit: 808 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 500 m²/h, kokonaispaino: 447 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 75 l, Hako Scrubmaster B75 R -lattianpesu- ja imukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen jokaisen toiminnon perusteellisesti. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai vaurioita, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei kuluville osille).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliajassa internetin välityksellä. Voitte seurata koneen toimintaa ja kaikkia sen ominaisuuksia suorassa lähetyksessä. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUDET SIAP 6V 175Ah geeliakut (4 kpl).
Valmistusvuosi 2015 ja vain 808 käyttötuntia
650 mm (TB650) puhdistuspää, varustettu uusilla keskikovilla laikkaharjoilla, jotka mahdollistavat työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imulastat, kestävät öljyjen, rasvojen ja öljypohjaisten aineiden kanssa.
Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla ja uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon.
Kaikilla tarjoamillamme koneilla on yksilölliset valokuvat; ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 650
Imuleveys (mm): 860
Teoreettinen työsaavutus (m²/h): 3500
Puhdas-/likavesisäiliön tilavuus (l): 75/75
Työskentelynopeus (km/h): 5,5
Harjojen määrä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (rpm): 180
Kokonaispaino käyttövalmiina (kg): 447
Nousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
UUDET SIAP 6V 175Ah geeliakut (4 kpl)
UUDET 330 mm PPL0,5 laikkaharjat (2 kpl)
UUSI 24V 600W imuturbiini
Fodpfx Acsy Uhhxsasph
UUSI suojakumi
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imutanko uusilla kumeilla
+ Monet muut pienet komponentit.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Harjaimuri-etuosa Hako B175 R / B260 R:lle
HakoPre Sweeper Scrubmaster B175 R / B260 R
HakoPre Sweeper Scrubmaster B175 R / B260 R
Soita
Kunto: uusi, työleveys: 1 300 mm, alateho: 10 400 m²/h, kokonaispaino: 115 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, tulojännite: 36 V, Tekniset tiedot:
KUNTO – UUSI!
Työleveys (mm): 1300
Rullaharjan leveys (mm): 670
Rullaharjan kierrosnopeus (rpm): 500
Sivuharjan halkaisija (mm): 400
Sivuharjan kierrosnopeus (rpm): 92
Teoreettinen lakaisuteho (m²/h): 10400
Pölysäiliön tilavuus: 16 l (maksimikuorma 20 kg)
Suodatinpinta-ala (m²): 1,4
Vetomoottori (P1) (W): 756
Nimellisjännite: 36 V
Sallittu kokonaispaino (kg): 115
Mitat (P x L x K): 800 mm x 1300 mm x 660 mm
Lakaisuyksikkö yhteensopiva seuraavien kanssa:
Hako Scrubmaster B175 R
Hako Scrubmaster B260 R
Asennukseen tarvitaan konekohtaiseen malliin sopiva kiinnitysteline.
Varusteet:
Rullaharja (polypropeeniharjakset)
2x sivuharjat (antistaattiset harjakset – sekoitus)
Ilmansuodatin
Roskasäiliö
Edut:
Hako Scrubmaster B175 R / B260 R -laitteisiin tarkoitettu imulakaisulaite on valinnainen etuasenteinen lisälaite, jolla voit harjata ja mopata lattian yhdellä työvaiheella.
Fsdpfey Twnfex Acasph
Järjestelmä koostuu kahdesta sivuharjasta, yhdestä rullaharjasta, roskasäiliöstä sekä pölynsuodattimella varustetusta imujärjestelmästä. Se sopii erinomaisesti hiekan, lehtien ja pienien roskien keräämiseen ja puhdistaa lattian ennen varsinaista märkäpesua.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Uusi HAKO B45 CL vm. 2026 + suihkupistooli
HakoScrubmaster B45 CL TB510 2026y + SPRAYER
HakoScrubmaster B45 CL TB510 2026y + SPRAYER
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2026, työleveys: 510 mm, alateho: 2 300 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Tekniset tiedot:
KUNTO – UUSI!
Valmistusvuosi: 2026
Valmistaja: Hako
Malli: Scrubmaster B45 CL TB510
Tyyppi: Kompakti yhdistelmäkone (pesu-imuri)
Valmistusmaa: Saksa
Fsdsy Tl I Tspfx Acajph
Vetolaite: Kyllä
Laturi: Sisäänrakennettu
Virtalähde: Akku
Akkutyyppi: Sonnenschein GF12105 V (12V 105 Ah)
Vesisäiliö, tyyppi: AntiBac
Harjojen määrä (kpl): 1
Harjan leveys (mm): 510
Imusuulakkeen leveys (mm): 860
Vesisäiliö, puhdas / lika (l): 42 / 42
Teoreettinen työala (m²/h): 2300
Käyttöpaino (kg): 230
Toimitus sisältää ja varustelu:
ANTI-BAKTEERINEN VESISÄILIÖ
INTEGROITU KEMIKAALIRUISKUPISTOOLI
510 mm keskikovaa laikkaharjaa,
860 mm imusuulake
Öljynkestävät imusuulakkeen kumit
2 x 12V 105Ah Sonnenschein-akku
Sisäänrakennettu laturi
Edut:
Hakokoneiden AntiBac-vesisäiliö on valmistettu antibakteerisia ominaisuuksia sisältävästä materiaalista. Tämä vähentää bakteerien ja sienten kasvua säiliön sisällä, parantaa koneen hygieniaa ja ehkäisee hajujen muodostumista. Ratkaisu on erityisen suositeltava kohteissa, joissa vaaditaan korkeaa hygieniatasoa, esimerkiksi sairaaloissa ja elintarvikealan laitoksissa, ja auttaa myös pidentämään säiliön käyttöikää kunnossa säilymisen kautta.
Lisävarustus:
Hako-yhdistelmäkoneisiin integroitu kemikaaliruiskupistooli mahdollistaa puhdistus- tai desinfiointiaineiden manuaalisen annostelun suoraan koneesta. Järjestelmä on kytketty kemikaalisäiliöön ja Chemical on Demand -annostelujärjestelmään, joten käyttäjä voi ruiskuttaa ainetta vain tarvittaessa juuri oikeaan paikkaan.
Ratkaisun pääominaisuudet:
− Manuaalinen suihkuttelu vaikeasti saavutettaviin kohteisiin
− Pystysuorien pintojen, nurkkien, hyllyjen ja kahvojen desinfiointi
− Kemikaalit otetaan suoraan pesulaitteistosta
− Kontrolloitu kemikaaliannostelu
− Pienempi pesuaineen kulutus
− Nopea tahranpoisto ilman erillistä ruiskua.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B45 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B45 TB510 - 2018y - 515mth
HakoScrubmaster B45 TB510 - 2018y - 515mth
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2018, käyttötunnit: 515 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 000 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Hako Scrubmaster B45 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti laitteen perusteellisesti jokaisen toiminnon osalta. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai vaurioita, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja täysin valmis käyttöön. Koneelle annetaan 12 kuukauden takuu (ei koske kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta live-yhteyden kautta internetissä. Voitte nähdä laitteen toiminnassa kaikkine ominaisuuksineen ja varusteineen. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuote-edut ja varustelu:
- UUDET 12V 105Ah SIAP GEL-akut (2 kpl)
- Vuosimalli 2018 ja vain 515 käyttötuntia
- 510 mm harjayksikkö (TB510), varustettu uudella keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Uudet polyuretaaniset imulastat, kestävät öljyjä, rasvoja ja öljytuotteita
- Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä
- Uusi suojakumi harjayksikön ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Laite on varustettu uudella kestävällä tyhjennysletkulla sekä uudella imuletkulla
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset kuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet
Tekniset tiedot:
Käyttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 510
Imulastan työleveys (mm): 860
Teoreettinen työala (m²): 2000
Työnopeus (km/h): 4,5
Säiliön tilavuus (l): 42/42
Paino (kg): ~230
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
Fpjdpfx Acey Tkiceajh
- UUDET 12V 105Ah SIAP GEL-akut (2 kpl)
- UUSI 510 mm PPL 0,5 laikkaharja
- UUSI 24V 400W imuturbiini
- UUSI tyhjennysletku
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imulasta, jossa uudet öljynkestävät kumit
- Lisäksi lukuisia muita pieniä uusia osia












































































































































































































































