Stark Reinigungsgeräte GmbH
Stark Reinigungsgeräte GmbH ulos Jagstzell-Dankoltsweiler
Seit Jahren zählt die Firma STARK mit Firmensitz im württembergischen Jagstzell / Dankoltsweiler zu den führenden Anbietern von Reinigungsgeräten und Waschanlagen. Als Familie beschäftigen wir uns seit vielen Jahren mit dem Vertrieb und Service von Reinigungstechnik. Im Jahre 1996 wurde die STARK Reinigungsgeräte GmbH gegründet. Gleichzeitig wurde das Waschanlagenprogramm erweitert und stetig ausgebaut. Hier zählt STARK zu den führenden Anbietern in Deutschland. Mittlerweile wird der Vertrieb auf Europa ausgebaut.
Herra Matthias Stark
Rindelbacher Str. 22
73489 Jagstzell-Dankoltsweiler
Saksa
Baden-Württemberg
Ajankohtaiset tarjoukset samanlaisilta jälleenmyyjiltä
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Truvox Orbis OCB 451500 UUDET AKUT
TruvoxOrbis OCB 451500 Ø430mm 1500RPM
TruvoxOrbis OCB 451500 Ø430mm 1500RPM
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, kokonaispaino: 62 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, Truvox Orbis OCB 451500 -kiillotuskone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla pinta-aloilla. Kattavan tarkastuksen ja huollon aikana huoltotiimimme kävi koneen perusteellisesti läpi testaten kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumaa tai vaurioita, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön, eikä koneeseen tarvitse tehdä lisäinvestointeja lähitulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja käyttövalmis heti. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laite reaaliaikaisesti internetin välityksellä. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja tarkastella kaikkia ominaisuuksia sekä varusteita. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustelu:
• UUDET SONNENSCHEIN 12V 50Ah akut
• 430 mm puhdistuspää uudella pehmeällä padilla, täydellinen kaikentyyppisiin pintojen kiillotuksiin
• Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä
Pedpfx Aboyfuc Nebogg
• Korkea ketteryys kompaktin koon ansiosta
• Keskelle sijoitettu, tehokas moottori takaa tasaisen paineen ja helpottaa käyttöä merkittävästi
• Toimii tehokkaasti pienissä tiloissa, joissa tarvitaan helppoa käsiteltävyyttä – soveltuu esimerkiksi autoliikkeisiin, myymälöihin, museoihin, hotelleihin, ravintoloihin, toimistoihin, julkisiin tiloihin ja moniin muihin kohteisiin
• Kaikista myytävistä laitteistamme otetaan yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet kuvissa
Tekniset tiedot:
• Virtalähde: Akku
• Työleveys (mm): 430
• Kierrosnopeus (rpm): 1500
• Paino (kg): 62
• Mitat (P x L x K, mm): 700 x 450 x 860
Varusteet:
• UUDET SONNENSCHEIN 12V 50Ah akut
• UUSI 430 mm valkoinen puhdistuspad
• Sisäänrakennettu laturi
• Padin pidike – Center Lock
• 5L yleispuhdistusainetta päivittäiseen käyttöön
Pieni ilmoitus
Wiesbaden
1 701 km
Kadunlakaisukone
KÄRCHERKM 85/50 W BP
KÄRCHERKM 85/50 W BP
Soita
Kunto: käyttövalmis (käytetty), Valmistusvuosi: 2009, Työleveys yhdellä sivuharjalla: 850 mm
Työnopeus: 4,5 km/h
Pinta-alateho: 4 860 m²/h
Roskasäiliö: 60 l
Imuteho: 15 %
Paino: 195 kg
Pgjdpfx Aeyff Szsbbsg
Tilantarve (LxP x K): 900 x 1300 x 1150 mm
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B90 UUDET AKUT
HakoHakomatic B90 TB750 - NEW BATTERIES
HakoHakomatic B90 TB750 - NEW BATTERIES
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), käyttötunnit: 1 637 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 3 700 m²/h, kokonaispaino: 480 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 85 l, Hako Hakomatic B90 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastus- ja kunnostusprosessin aikana huoltotiimimme tarkasti laitteen kaikki toiminnot perusteellisesti. Kaikki kuluvat ja käytössä selvästi vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa laitteen pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt täydellisessä kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitteen internetin välityksellä live-yhteyden kautta. Voit seurata laitteen toimintaa reaaliaikaisesti ja tutustua sen kaikkiin toimintoihin ja varusteisiin. Vastaamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varusteet:
- UUDET 6V 175Ah SIAP -geeliakut (4 kpl)
- 1637 käyttötuntia
- 750 mm puhdistuspää (TB750), varustettu kahdella uudella keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Uudet polyuretaanista valmistetut imupalkit, kestävät öljyjen, rasvojen ja petrolituotteiden kosketuksen
- Sisäänrakennettu laturi ja veto pyörillä helpottavat päivittäistä käyttöä
- Uusi suojakumi harjapään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle
- Varustettu uudella, kestävällä poistoputkella sekä uudella imuletkulla
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Kaikki myymämme laitteet on yksilöllisesti kuvattu – ostat juuri kuvissa näkyvän laitteen
Tekniset tiedot:
- Käyttöjännite (V): 24
- Harjojen työleveys (mm): 750
- Imulistan työleveys (mm): 1100
- Teoreettinen maksimisuorituskyky (m²/h): 3700
- Työnopeus (km/h): 5
- Säiliöiden tilavuus (l): 85/85
- Paino (kg): ~480
- Teho (kW): 2,6
Varustukseen kuuluu:
- UUDET 6V 175Ah SIAP -geeliakut (4 kpl)
- UUDET 380 mm PPL 0,5 laikkaharjat (2 kpl)
- UUSI 24V 500W imuturbiini
- UUSI poistoputki
Pgedpfx Abeydn S Uobsg
- UUSI imuletku
- UUSI suojakumi harjan ympärillä
- Sisäänrakennettu laturi
- Imulista uusilla öljynkestävillä kumilla
+ Lukuisia muita pienempiä osia
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher BR 40/25 C Bp Pack UUSI AKKU
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
KärcherBR 40/25 C Bp Pack - NEW BATTERIES
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2012, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 400 mm, alateho: 1 600 m²/h, kokonaispaino: 55 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 25 l, Kärcher BR 40/25 C yhdistelmäpesuri on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin suurissa tiloissa. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkasti koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki kuluvat ja vaurioituneet mekaaniset osat on vaihdettu uusiin, mikä varmistaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneessa on 12 kuukauden takuu (paitsi kulutusosat).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laite reaaliaikaisesti internetin kautta. Voit seurata laitteen toimintaa suorassa lähetyksessä kaikki ominaisuudet nähtävillä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varusteet:
Uudet GEL-akut 12V 85Ah SIAP (x2).
Valmistusvuosi 2012.
400 mm työleveys, varustettu kahdella uudella keskiharjaksisella harjala, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet luonnonkumiset imusuulakkeet.
Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä.
Imuturbiini takaa korkean imutehon.
Kaikista tarjoamistamme laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat tismalleen kuvissa näkyvän koneen.
Tekniset tiedot:
Harjan työleveys (mm): 400
Imuleveys (mm): 770
Pgsdpjydn Dwjfx Abbsg
Virtalähde (V): Akku
Puhdas-/likavesisäiliö (l): 25/25
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 1600
Paino (kg): 55
Mitat (P x L x K) (mm): 800x575x830
Asennettu varustelu:
Uudet GEL-akut 12V 85Ah SIAP (x2)
Uudet 400 mm rullaharjat (x2)
Imutelalista uusilla kumiläpillä
Sisäänrakennettu laturi
+ Monia muita pieniä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B25 TB430 lattianpesukone
HakoScrubmaster B25 TB430 - 2023y - 22mth
HakoScrubmaster B25 TB430 - 2023y - 22mth
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2023, käyttötunnit: 22 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 700 m²/h, kokonaispaino: 113 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 25 l, Hako Scrubmaster B25 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin ja suurten alojen puhdistukseen. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen yhteydessä huoltotiimimme on käynyt läpi koneen jokaisen toiminnon perusteellisesti. Kaikki kuluvat ja kuluneita osia sisältävät mekaaniset komponentit on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee tehdä lisäsijoituksia tulevaisuudessa. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 6 kuukauden takuu (pois lukien kulutusosat).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte nähdä koneen toiminnassa, kaikki toiminnot ja varusteet esitetään. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustus:
Podpfeydncaex Abbogg
- Valmistusvuosi: 2023
- GEL-akut Eternity Technologies 12V 45Ah (2 kpl)
- Sisäänrakennettu laturi helpottaa päivittäistä käyttöä
- 430 mm pesupää (TB430), varustettu MIX 5 -kuituisella laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Polyuretaanista valmistetut imulistat, kestävät öljyjä, rasvaa ja muita petrokemiallisia aineita
- Imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset valokuvat, ostat juuri koneen jonka näet
Tekniset tiedot:
- Työleveys (mm): 430
- Imuleveys (mm): 600
- Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 1700
- Laikkaharjojen määrä (kpl): 1
- Puhtaan veden säiliön tilavuus (l): 25
- Likaisen veden säiliön tilavuus (l): 25
- Paino ilman akkuja (kg): 48
- Käyttöpainoinen paino (kg): 113
- Teho (kW): 0,77
Asennetut varusteet:
- GEL-akut Eternity Technologies 12V 45Ah (2 kpl)
- Sisäänrakennettu laturi
- 430 mm laikkaharja – MIX 5 -kuidut
- Imuturbiini
- Tyhjennys- ja imuletku
- Imulista öljynkestävillä kumeilla
- + Paljon muita pienempiä komponentteja.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B120 R UUSI AKKU
HakoScrubmaster B120 R WB850 - 2018y - 348h
HakoScrubmaster B120 R WB850 - 2018y - 348h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2018, käyttötunnit: 348 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 850 mm, alateho: 5 500 m²/h, kokonaispaino: 709 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 120 l, Hako Scrubmaster B120 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja peruskunnostuksen aikana huoltohenkilöstömme tarkasti koneen kaikki toiminnot yksityiskohtaisesti. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat vaihdettiin uusiin, mikä takaa koneelle pitkän ja häiriöttömän käyttöiän ilman lisäinvestointeja. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneelle myönnetään 12 kuukauden takuu (ei sisällä kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internet-yhteyden kautta. Voitte seurata koneen toimintaa käytännössä kaikki toiminnot ja varusteet esiteltyinä suorassa lähetyksessä. Vastaamme kysymyksiinne mielellämme.
Tuotteen edut ja varusteet:
UUSI GEL-AKKU 6V 250Ah SIAP (4 kpl).
Valmistusvuosi 2018, 348 käyttötuntia.
850 mm (TB850) pesupää kahdella uudella keskikovalla laikkaharjalla mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuulakkeet, jotka kestävät öljyä, rasvaa ja petrokemikaaleja.
Uusi suojakumi harjayksikön ympärillä estää veden leviämisen koneen ulkopuolelle.
Laite varustettu uudella, kestävällä viemäriletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini takaa erinomaisen imun.
Jokaisesta laitteesta on omat valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka kuvissa näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite: 24V
Harjojen työleveys (mm): 850
Imuleveys (mm): 1100
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 5500
Puhtaan-/likavesisäiliön tilavuus (l): 120/120
Harjojen lukumäärä (kpl): 2
Harjojen kierrosnopeus (r/min): 850
Paino ilman akkuja (kg): 340
Käyttöpaino akkujen kanssa (kg): 709
Kiipeämiskyky (%): 10
Varustelu:
UUDET GEL-AKKU 6V 250Ah SIAP (4 kpl)
UUSI 24V 600W imuturbiini
UUDET 850mm harjat (2 kpl)
UUDET suojakumit (2 kpl)
UUSI imuletku
UUSI viemäriletku
Pedpfx Ajydlkzjbbsgg
Imutanko uusilla kumilastoilla
Sisäänrakennettu akkulaturi
+ monia muita pienempiä uusia osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Hakomatic B750 R UUDET AKUT
HakoHakomatic B750 R TB750 - 1481h
HakoHakomatic B750 R TB750 - 1481h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), käyttötunnit: 1 481 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 750 mm, alateho: 4 900 m²/h, kokonaispaino: 716 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 105 l, nousukyvykkyys: 10 prosentti, Hako Hakomatic B750 R -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativimpiinkin töihin suurissa tiloissa. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme tarkisti koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki kuluneet ja vaurioituneet mekaaniset osat on korvattu uusilla, mikä varmistaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että koneeseen tarvitsee jatkossa tehdä lisäinvestointeja. Laite on nyt täysin kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei kata kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internetin välityksellä. Voitte seurata laitteen toimintaa suorassa lähetyksessä, nähdä kaikki ominaisuudet ja varustelun. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuote-edut ja varustelu:
-UUDET 6V 250Ah SIAP GEL-akut (4 kpl).
-1481 käyttötuntia.
-750 mm (TB750) pesupää, varustettu kahdella uudella keskikovalla laikkaharjalla – mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
-Uudet luonnonkumiset imulistat.
-Uusi suojakumi harjaspään ympärillä estää veden roiskumisen koneen yli.
-Koneessa on uusi, kestävä poistovesiletku sekä uusi imuletku.
-Uusi imuturbiini takaa tehokkaan imutehon.
-Kaikilla tarjoamillamme koneilla on yksilölliset valokuvat – ostat täsmälleen sen laitteen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Toimintajännite: 24V
Harjan työleveys (mm): 750
Imuleveys (mm): 950
Teoreettinen suorituskyky (m²/h): 4900
Pgsdpsydk Avsfx Abbog
Puhdas-/likavesisäiliö (l): 105/105
Harjojen määrä (kpl): 2
Harjan kierrosluku (r/min): 210
Paino ilman akkuja (kg): 340
Käyttöpaino (kg): 716
Mäennousukyky (%): 10
Asennetut varusteet:
-UUDET 6V 250Ah SIAP GEL-akut (4 kpl).
-UUSI 24V 600W imuturbiini.
-UUDET 380mm laikkaharjat (2 kpl).
-UUDET suojakumit (2 kpl).
-UUSI imuletku.
-UUDET poistovesiletkut (2 kpl).
-Imutanko uusilla imulistoilla.
-Sisäänrakennettu laturi.
+ Useita muita pienempiä osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 CL TB430 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2021y - 359h
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2021y - 359h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), käyttötunnit: 359 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 190 m²/h, kokonaispaino: 190 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 CL on erittäin tehokas yhdistelmäkone, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Laajan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltohenkilöstömme on tarkistanut koneen perusteellisesti kaikilta osin. Kaikki mekaaniset, kuluneiksi todetut osat on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkäaikaisen ja häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja. Laite on nyt virheettömässä kunnossa ja heti käyttövalmis. Koneelle myönnetään 12 kuukauden takuu (ei koske kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta suorana internetyhteyden kautta. Voit nähdä koneen live-tilassa kaikilla toiminnoilla ja varusteilla. Vastamme mielellämme kysymyksiisi.
Tuotteen edut ja varustelu:
UUDET GEL-AKUT 12V 85Ah SIAP (2 kpl).
Valmistusvuosi 2021 ja vain 359 käyttötuntia.
430 mm pesupää (TB430), varustettu uudella keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaanista valmistetut imulistat, kestävät öljyjä, rasvoja ja maaöljypohjaisia aineita.
Sisäänrakennettu laturi ja pyöriin kytketty käyttöjärjestelmä helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjaspään ympärillä estää veden roiskumisen laitteen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi imuturbiini varmistaa korkean imutehon.
Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka kuvissa näet.
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imulevyn työleveys (mm): 760
Teoreettinen suorituskyky (m²): 1900
Työskentelynopeus (km/h): 4,5
Säiliötilavuus (l): 30/30
Paino (kg): ~190
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
UUDET GEL-AKUT 12V 85Ah SIAP (2 kpl).
UUSI laikkaharja 430mm PPL0,5
UUSI imuturbiini 24V 400W.
UUSI suojakumi
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Pjdpeydkf Djfx Abbegg
Sisäänrakennettu laturi.
Imutanko uusilla öljynkestävillä listoilla.
+ Monia muita pienempiä osia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B45 CL UUDET AKUT
HakoScrubmaster B45 CL TB510 - 2021y - 367h
HakoScrubmaster B45 CL TB510 - 2021y - 367h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 367 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 300 m²/h, kokonaispaino: 230 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 42 l, Hako Scrubmaster B45 CL -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös kaikkein vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Palvelutiimimme tarkasti ja kunnosti koneen perusteellisesti kattavan huollon yhteydessä. Kaikki kuluvat mekaaniset osat ja osat, joissa oli kulumisen merkkejä, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa pitkäikäisen ja häiriöttömän käytön ilman lisäinvestointeja koneeseen tulevaisuudessa. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneessa on 12 kuukauden takuu (lukuun ottamatta kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä konetta reaaliajassa internetin välityksellä. Voitte nähdä laitteen käytössä kaikilla toiminnoilla ja varusteilla. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuote-edut ja varustelu:
- UUDET 12V 105Ah SIAP -geeliakut (2 kpl)
- Valmistusvuosi 2021, vain 367 käyttötuntia
- 510 mm harjayksikkö (TB510), jossa uusi keskikovaa nylon-harja – mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Uudet polyuretaaniset imu- ja imulistat, jotka kestävät öljyjen, rasvojen ja öljytuotteiden kosketusta
- Sisäänrakennettu laturi ja vetävä pyörä helpottavat päivittäistä käyttöä
- Uusi harjalaippaa kiertävä suojakumi estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle
- Uusi, kestävä poistoputki ja uusi imuletku
- Uusi imuturbiini takaa korkean imutehon
- Jokaisesta laitteesta tarjolla yksilölliset valokuvat – ostat juuri kuvissa näkyvän koneen
Tekniset tiedot:
Podpfxjydc Tyo Abbogg
Syöttöjännite (V): 24
Harjan työleveys (mm): 510
Imulistan työleveys (mm): 860
Teoreettinen tuottavuus (m²): 2300
Työnopeus (km/h): 4,5
Säiliötilavuus (l): 42/42
Paino (kg): ~230
Teho (kW): 1,31
Asennetut varusteet:
- UUDET 12V 105Ah SIAP -geeliakut (2 kpl)
- UUSI 510 mm lautas-/pyöröharja (PPL 0,5)
- UUSI 24V 400W imuturbiini
- UUSI suojakumi
- UUSI poistoputki
- UUSI imuletku
- Sisäänrakennettu laturi
- Imulista uusilla öljynkestävillä kumilevyillä
+ Monia muita pieniä komponentteja
Pieni ilmoitus
Zürich
1 949 km
Lattianpesukone
NilfiskLIBERTY SC50
NilfiskLIBERTY SC50
Soita
Kunto: käytetty, Valmistusvuosi: 2022, käyttötunnit: 140 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, Pesuri-kuivausrumpu
Pgjdpfx Asycv Smjbbsg
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher BD 43/35 C Ep 230V UUSI!
KärcherBD 43/35 C Ep - 230V Cable - NEW!
KärcherBD 43/35 C Ep - 230V Cable - NEW!
Soita
Kunto: uusi, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 720 m²/h, kokonaispaino: 83 kg, tulojännite: 230 V, veden säiliön tilavuus: 35 l, Tekniset tiedot:
Kunto – UUSI!
Tilausnumero: 1.515-401.0
Malli: Kärcher BD 43/35 C Ep
Käyttövoima: 230 V, verkkokaapeli
Vetojärjestelmä: Harjapyörän pyörimisestä syntyvä liike
Työleveys, harja (mm): 430
Työleveys, imurointi (mm): 750
Puhtaan/likaisen veden säiliö (l): 35 / 35
Teoreettinen pinta-ala (m²/h): 1720
Harjan kierrosnopeus (rpm): 180
Harjan painatuspaine (g/cm² / kg): 30–40 / 22,5–28
Pgsdpoya E N Aefx Abbog
Vedenkulutus (l/min): maks. 2,7
Äänitaso (dB(A)): 70
Väri: antrasiitti
Kokonaispaino veden kanssa (kg): 83
Paino ilman lisävarusteita (kg): 48
Mitat (P × L × K) (mm): 1135 × 520 × 1025
Toimitussisältö ja varustus:
750 mm V-muotoinen imusuulake, öljynkestävät polyuretaanikumit
töyryharja 430 mm punainen - keskikovuus
Varustelu:
Kaksisäiliöjärjestelmä
Edut:
- Itsestään selittävät symbolit ja selkeä käyttötaulu. Magneettiventtiili automaattiseen veden pysäytykseen kuolleenmiehen katkaisinta vapautettaessa. Helppo käyttää, vain muutama keltaisella merkitty hallintaelementti.
- Erittäin ketterä ja helppo ohjata. Erinomainen näkyvyys puhdistettavaan alueeseen.
- Kehitetty päivittäistä käyttöä varten. Vankka, kestävä ja luotettava laite.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Kärcher BD 50/60 C Ep Classic UUSI! 230V
KärcherBD 50/60 C Ep Classic 230V Cable NEW!
KärcherBD 50/60 C Ep Classic 230V Cable NEW!
Soita
Kunto: uusi, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 040 m²/h, kokonaispaino: 112 kg, tulojännite: 230 V, veden säiliön tilavuus: 60 l, Tekniset tiedot:
Kunto - UUSI!
Tuotenumero: 1.127-002.0
Käyttöjännite: 230V kaapeli
Vetojärjestelmä: Liike harjan pyörimisestä
Harjan työleveys (mm): 510
Imun työleveys (mm): 900
Puhdas-/likavesisäiliö (l): 60 / 60
Teoreettinen pinta-alasuorituskyky (m²/h): 2040
Harjan pyörimisnopeus (rpm): 180
Harjan paine (g/cm² / kg): 27,3–28,5 / 20–23
Vedenkulutus (l/min): max. 2,3
Äänitaso (dB(A)): 67
Väri: antrasiitti
Kokonaispaino vesillä (kg): 112
Psdpfx Aboya Et Uebegg
Paino ilman varusteita (kg): 52
Mitat (P × L × K) (mm): 1170 × 570 × 1025
Toimitussisältö ja varustelu:
Imusuulake 900 mm, V-mallinen, öljynkestävillä polyuretaanikumilla
Laikkaharja 510 mm punainen – keskikovuus
Varusteet:
2-säiliöjärjestelmä
Edut:
- Itseohjautuvat symbolit ja selkeä ohjauspaneeli. Magneettiventtiili veden automaattista pysäytystä varten kuolleen miehen kytkimen vapauttamisen jälkeen. Helppo käyttö, vain muutama keltainen hallintaelämä.
- Erittäin ketterä ja helppo ohjata. Hyvä näkyvyys puhdistettavalle alueelle.
- Kehitetty päivittäiseen käyttöön. Kestävä, pitkäikäinen ja luotettava laite.
Erityisominaisuudet:
- Mahdollisuudet koukkujen, säiliöiden, mopin yms. kiinnittämiseen.
- Lisäsiivousvälineet voidaan kuljettaa mukana.
- Erittäin hyvä hinta-laatusuhde.
Pieni ilmoitus
Velten
1 272 km
Lattianpesukone
Hako Scrubmaster B45 CL TB 510Generalüberholt - 6 Monate Garantie
Hako Scrubmaster B45 CL TB 510Generalüberholt - 6 Monate Garantie
Soita
Kunto: yleiskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2020, käyttötunnit: 1 181 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 510 mm, alateho: 2 300 m²/h, tulojännite: 24 V, veden säiliön tilavuus: 42 l, akun jännite: 24 V, akun kapasiteetti: 105 Ah, harjayksikön halkaisija: 510 mm, käyttöpaino: 230 kg, Hako Scrubmaster B45 CL TB 510
Täysin kunnostettu yhdistelmälaite uusilla akuilla, uudella imuturbiinilla ja paljon muuta – 6 kuukauden takuulla sekä uudella DGUV V3 -tarkastuksella ja tarkastusraportilla.
Työleveys ilman imulistaa: 51 cm
Työleveys imulistalla: 86 cm
Maks. pinta-alateho: 2700 m²/h
Puhtaan veden säiliö: 45 l
Likavesisäiliö: 45 l
Vetovoima: Kyllä
Käyttötapa: Sähkö, 24V
Akku: 2 x 12V 105 Ah GEL-akku
Asennetut uudet osat / suoritetut korjaukset:
- Imumoottori 24V 400W uusi
Psdoyanpfepfx Abbjgg
- 2 x 12V 105 Ah GEL-akku uusi
- Harjakotelot / harjamoottorit kunnostettu
sisältäen uudet kuulalaakerit, hiiliharjat ja törmäyslista
- Kaikki letkut uudet
- Laikkaharjat uudet
- Kumipyörät ACLA uudet
- Imulistat uudet
- Puhtaan veden suodatin uusi
Tarjoamme lisäksi:
Huolto-, korjaus- ja myyntipalvelut kaikkiin yleisiin Hako-malleihin.
Pieni ilmoitus
Velten
1 272 km
Lattianpesukone
Hako / Hakomatic Scrubmaster B70 CLGeneralüberholt - 6 Monate Garantie
Hako / Hakomatic Scrubmaster B70 CLGeneralüberholt - 6 Monate Garantie
Soita
Kunto: yleiskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2019, käyttötunnit: 1 665 h, työleveys: 850 mm, alateho: 4 200 m²/h, kokonaispaino: 393 kg, tulovirran tyyppi: Tasavirta, tulojännite: 24 V, säiliön tilavuus: 74 l, veden säiliön tilavuus: 72 l, akun kapasiteetti: 180 Ah, käyttöpaino: 393 kg, Hako Scrubmaster B70 CL
Täysin kunnostettu yhdistelmäkone uusilla akuilla, uudella imuturbiinilla ym. – 6 kuukauden takuulla sekä uudella DGUV V3 -tarkastuksella ja tarkastusraportilla.
Työleveys ilman imulastaa: 85 cm
Työleveys imulaipan kanssa: 110 cm
Maksimitehoala: 4200 m²/h
Puhtaan veden säiliö: 72 l
Likavesisäiliö: 74 l
Vetojärjestelmä: Kyllä
Psdpfx Ajyanhbsbbogg
Turva-avain: Kyllä
Käyttötapa: Sähkö 24V
Akku: 4 x 6V, 180 Ah GEL-akku
Asennetut uudet osat / suoritetut huollot:
- Uusi imumoottori 24V 600W
- 4 x 6V 180 Ah GEL-akut uudet
- Harjapää / harjamoottorit kunnostettu, sisältäen uudet laakerit, hiiliharjat ja puskurilista
- Kaikki letkut uudet
- Lautasharjat uudet
- Uudet ACLA-kumipyörät
- Uudet imulastat
- Uusi puhtaan veden suodatin
Lisäksi tarjoamme:
Huolto, korjaus ja myynti kaikkiin yleisiin Hako-malleihin.
Pieni ilmoitus
Berlin
1 281 km
Kadunlakaisukone
Hako / Jonas Sweepmaster B980 RGeneralüberholt - 6 Monate Garantie inkl. DGUV V3 Prüfung
Hako / Jonas Sweepmaster B980 RGeneralüberholt - 6 Monate Garantie inkl. DGUV V3 Prüfung
Soita
Kunto: yleiskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2014, käyttötunnit: 617 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, polttoainetyyppi: sähköinen, Hako Jonas / Sweepmaster B 980 R
Täysin kunnostettu lakaisukone uusilla akuilla, uudella vetopyörällä, 6 kuukauden takuulla sekä uudella DGUV V3 -tarkastuksella ja tarkastusraportilla.
Työleveys sivuharjalla: 95 cm
Keskeinen lakaisurulla: 70 cm
Maksimi pinta-ala: 5800 m²/h
Säiliötilavuus: 60 L (2 x 30 L)
Voimanlähde: akku
Akun V/Ah: (24V) 4 x 6V 240Ah GEL
Asennetut uudet osat / suoritetut korjaukset:
- Kaikki käyttöremmit uusittu
- Vetopyörä uusittu
- Kaikki laakerit uusittu
- GEL-akut uusittu
- Raskaan sarjan pyörät uusittu
- Kaikki kumilistat uusittu
- Kotelosuodatin uusittu
Pgjdpfjyalv Ajx Abbog
- Lakaisuyksikön käyttömoottori täysin huollettu
- Ajo-/vetomoottori täysin huollettu, myös täysin uusi vetopyörä
- Lakaisuyksikkö täysin huollettu, sisältäen uuden pääharjan ja uuden sivuharjan
Tarjoamme myös:
Huolto, korjaus ja myynti kaikkiin yleisimpiin Hako-malleihin.
Pieni ilmoitus
Kraków
1 367 km
Lattianpesukone istuimella IXSA X9, 5000 sykliä
IXSAX9 5000 cykli ładowania
IXSAX9 5000 cykli ładowania
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2026, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 760 mm, alateho: 4 000 m²/h, takuuajan kesto: 24 kuukaudet, säiliön tilavuus: 120 l, kokonaiskorkeus: 1 258 mm, kokonaisleveys: 834 mm, kokonaispituus: 1 458 mm, veden säiliön tilavuus: 130 l, käyttönopeus: 8 mm/s, Meillä on myynnissä uusi IXSA X9 -istuimella varustettu yhdistelmäkone (pesu-kuivain).
Laitteen takuu – 24 kuukautta
Akkutakuu – 60 kuukautta
Tekniset tiedot:
• Työleveys, mm: 760
• Koneen tuottavuus, m²/h: 4000
• Harjan halkaisija (lukumäärä), mm: 380 (2)
• Imulistan leveys, mm: 1020
• Likavesisäiliö, l: 130
• Pesuainetankki, l: 120
• Nimellisteho, W: 2100
• Sallittu kaltevuus, %: 10
• Imumoottorin teho, V/W: 24/550
• Harjamoottorin teho, V/W: 24/2*550
• Maksiminopeus, km/h: 8
• Harjapaine, Mpa: 3,5
• Harjan kierrosluku, rpm: 180
• Padin leveys, tuumaa: 13
• Alipaine, mbar: 188
• Melutaso (EN 60704), dB(A): 65
• Mitat (pituus/leveys/korkeus): L1458 x W834 x H1258 mm
• Koneen paino (ilman akkua), kg: 248
Pgsdpfxeyaaflo Abbjg
• Akut Lifepo4: 25,6V 200Ah, käyttöaika n. 5 h
• Akut Lifepo4: 25,6V 300Ah, käyttöaika n. 7 h
• Mahdollisuus akun lataamiseen käytön aikana
Laitteiden vakiovarustukseen sisältyy:
• Neodyymilevyharjat – magneettikiinnitys
• Padinpitolevy
• LifePro-akut – pidempi syklimäärä ja pidempi käyttöaika verrattuna tavanomaisiin geeliakkuihin
• Laturi
• LINATEX-materiaalista valmistetut imulistat
Miksi IXSA?
✅ Kestävyys – minimi elektroniikka takaa maksimaalisen käyttövarmuuden
✅ 5 vuoden litiumioniakkutakuu – alan paras todiste kestävyydestä ja luotettavuudesta
✅ Merkittävästi enemmän lataus- ja purkusyklejä verrattuna geeliakkuihin (5000 vs. 700 sykliä) ja pidempi käyttöaika – IXSA-akut tarjoavat tehokkaamman käytön ja pienemmät vaihtokustannukset pitkällä aikavälillä
✅ Magneettikiinnitteinen harja – nopea ja helppo vaihtaa
✅ Pitkä käyttöaika lyhyellä latausajalla
✅ Huippuluokan amerikkalaiset LINATEX-imulistat
✅ Kaksoisimujärjestelmä – lattia on välittömästi kuiva pesun jälkeen
✅ Neodyymiharjat – nykyaikainen teknologia paremmilla tuloksilla ja pidemmällä käyttöiällä
✅ Korkea pinta-alateho – säästää aikaa ja kustannuksia
✅ Vankka rakenne, alhaiset käyttökustannukset – ammattikäyttöön intensiiviseen työhön
✅ Ergonominen ja helppokäyttöinen – mukava käyttää ja helppo hallita
Pieni ilmoitus
Kraków
1 367 km
Lattianpesukone istuimella IXSA X8
IXSAX8 5000 cykli ładowania
IXSAX8 5000 cykli ładowania
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2026, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 650 mm, alateho: 3 300 m²/h, takuuajan kesto: 24 kuukaudet, säiliön tilavuus: 85 l, kokonaiskorkeus: 1 170 mm, kokonaisleveys: 660 mm, kokonaispituus: 1 300 mm, veden säiliön tilavuus: 95 l, omamassa: 229 kg, Tarjoamme myytäväksi uuden IXSA X8 -mallisen istuimella varustetun yhdistelmäkuivaimen.
Laitteen takuu – 24 kuukautta
Pgsdpfx Asx U T E Njbbeg
Akkujen takuu – 60 kuukautta
Tekniset tiedot:
• Työleveys: 650 mm
• Laitteen teoreettinen suorituskyky: 3300 m²/h
• Harjan halkaisija (määrä): 330 mm (2 kpl)
• Imutelineen leveys: 1020 mm
• Likavesisäiliö: 95 l
• Pesuainetankki: 85 l
• Nimellisteho: 1350 W
• Sallittu kaltevuus: 10 %
• Imumoottorin teho: 24 V / 500 W
• Harjamoottorin teho: 24 V / 2x300 W
• Suurin ajonopeus: 8 km/h
• Harjan puristusvoima: 2,8 MPa
• Harjan kierrosluku: 180 rpm
• Padin leveys: 13"
• Alipaine: 188 mbar
• Melutaso (EN 60704): 63 dB(A)
• Mitat (pituus x leveys x korkeus): 1300 x 660 x 1170 mm
• Paino ilman akkuja: 229 kg
• Lifepo4-akut: 24 V, 200 Ah Toiminta-aika: noin 7 h
• Akun välilatausmahdollisuus
Vakiovarustukseen kuuluu:
• Neodyymilevyharjat – magneettikiinnitys
• Padinpidin
• LifePro-akut – pidempi käyttöikä ja suurempi määrä lataussyklejä verrattuna tavallisiin geeliakkuihin
• Akkulaturi
• LINATEX-materiaalista valmistetut imutankolastat
Miksi IXSA?
✅ Kestävyys – minimaalisesti elektroniikkaa, mikä lisää laitteen luotettavuutta
✅ 5 vuoden takuu litiumioniakuille – alan ainutlaatuinen, osoitus korkeasta laadusta ja luotettavuudesta
✅ Suurempi lataussykli määrä geeliakkuihin verrattuna (5000 vs. 700 sykliä) sekä pidempi käyttöaika – tehokkaampi käyttö ja alhaisemmat pitkän aikavälin vaihtokustannukset
✅ Magneettikiinnitteinen harja – helppo asentaa ja irrottaa
✅ Pitkäkestoinen käyttö latausten välillä ja nopeat latausajat
✅ Amerikkalaiset huippulaatuiset LINATEX-imutankolastat
✅ Kaksoisimujärjestelmä – täysin kuiva lattia heti pesun jälkeen
✅ Neodyymiharjat – nykyaikainen teknologia parempiin puhdistustuloksiin ja pidempään käyttöikään
✅ Korkea pinta-alateho – säästää aikaa ja työvoimakustannuksia
✅ Vankka rakenne, matalat käyttökustannukset – suunniteltu vaativaan, ammattimaiseen käyttöön
✅ Ergonominen ja intuitiivinen käyttö – helppo hallinta ja käyttäjäystävällisyys
Pieni ilmoitus
Kraków
1 367 km
IXSA X7T lakaisukone, 5000 lataussykliä
IXSAX7T 5000 cykli ładowania
IXSAX7T 5000 cykli ładowania
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 530 mm, alateho: 3 000 m²/h, takuuajan kesto: 24 kuukaudet, säiliön tilavuus: 60 l, kokonaiskorkeus: 1 090 mm, kokonaisleveys: 550 mm, kokonaispituus: 1 270 mm, veden säiliön tilavuus: 65 l, omamassa: 154 kg, Meillä on myynnissä uusi IXSA X7T -mallin lakaisu- ja keräyslaite ajotoiminolla.
Laitteen takuu – 24 kuukautta
Akkujen takuu – 60 kuukautta
Tekniset tiedot:
• Pesuleveys: 530 mm (20 tuumaa)
• Imusuulakkeen leveys: 790 mm
• Mitat: P1270 × L550 × K1090 mm
• Puhtaavesi-/likavesisäiliö: 60/65 l
• Imumoottori: 370 W
• Harjamoottori: 500 W
• Suorituskyky: 3000 m²/h
• Omamassa: 154 kg
• Työskentelynopeus: 0-5 km/h
• Puoliautomaattinen vetojärjestelmä
• Akkujen latausaika: noin 4 h (2 h 80 %:iin)
• Käyttöaika yhdellä latauksella: noin 4 h
• Akun kestoikä: 5000 sykliä
• Akut voidaan ladata osittain tarpeen mukaan
Toteutukseen vakiona sisältyvät:
• Neodyymilevyharjat – magneettikiinnitys
• Laikka pidikkeineen lattianhoitotyynyille
• LifePro-akut – pidempi käyttöikä ja enemmän lataussyklejä kuin geeliakuilla
• Laturi
• LINATEX-materiaalista valmistetut imulistat
Miksi valita IXSA?
✅ Kestävyys – elektroniikan määrä laitteessa on minimoitu, mikä lisää laitteiston luotettavuutta
✅ 5 vuoden takuu litiumioniakuille – ainutlaatuinen alalla, todistaen korkein käyttöiän ja luotettavuuden
✅ Geeliakkuihin verrattuna huomattavasti enemmän lataussyklejä (700 vs 5000) sekä pidempi käyttöaika – IXSA-akut mahdollistavat tehokkaamman käytön ja alhaisemmat vaihtokustannukset pitkällä aikavälillä
✅ Magneettikiinnitteinen harja – helppo asentaa ja irrottaa
✅ Pitkä käyttöaika ja lyhyt latausaika
✅ Huippulaadukkaat amerikkalaiset LINATEX-imulistat
✅ Kaksoisimujärjestelmä – lattia kuivuu täydellisesti heti pesun jälkeen
✅ Neodyyminharjat – moderni teknologia tuottaa paremmat työtulokset ja pidemmän käyttöiän
✅ Korkea alueruokkyys – säästää aikaa ja työvoimakustannuksia
✅ Vankka rakenne ja alhaiset käyttökustannukset – laite on suunniteltu vaativaan, ammattimaiseen käyttöön
Psdpfx Abjx U Ty Hsbogg
✅ Ergonomia ja intuitiivinen käyttö – mukavuus ja helppo hallinta
Pieni ilmoitus
Kraków
1 367 km
IXSA X6 lakaisukone, 5000 lataussyklillä
IXSAX6 5000 Cykli ładowania
IXSAX6 5000 Cykli ładowania
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 530 mm, alateho: 2 500 m²/h, takuuajan kesto: 24 kuukaudet, säiliön tilavuus: 52 l, kokonaiskorkeus: 1 090 mm, kokonaisleveys: 550 mm, kokonaispituus: 1 270 mm, veden säiliön tilavuus: 48 l, omamassa: 154 kg, Meillä on myynnissä uusi IXSA X6 mallinen yhdistelmälaite (pesu-imuri).
Laitteen takuu – 24 kuukautta
Akkujen takuu – 60 kuukautta
Podpfsx U Tvujx Abbegg
Tekniset tiedot:
• Pesuleveys: 530 mm (20 tuumaa)
• Imuleveys: 790 mm
• Mitat: P1270 × L550 × K1090 mm
• Puhdistus-/likavesisäiliö: 48 / 52 litraa
• Imumoottori: 370 W
• Harjamoottori: 500 W
• Suorituskyky: 2500 m²/h
• Omamassa: 154 kg
• Työnopeus: 0-5 km/h
• Puoliautomaattinen käyttö
• Akkulatausaika – noin 4 h (2 h 80 %:iin)
• Käyntiaika yhdellä latauksella – noin 4 h
• Akun käyttöikä – 5000 sykliä
• Mahdollisuus akun välilataukseen
Vakiovarustus sisältää:
• Neodyymiset laikkaharjat – magneettikiinnitys
• Padin pidin (teline)
• LifePro-akut, joissa pidempi käyttöikä ja enemmän lataussyklejä verrattuna perinteisiin geeliakkuihin
• Laturi
• LINATEX-materiaalista valmistetut imupalkin kumit
Miksi IXSA?
✅ Kestävyys – laitteessa on minimaalinen määrä elektroniikkaa, mikä parantaa luotettavuutta
✅ 5 vuoden takuu litiumioniakuille – ainutlaatuista alalla, takaa parhaan kestävyyden ja toimintavarmuuden
✅ Enemmän lataussyklejä kuin geeliakuilla (700 vs. 5000 sykliä) ja pidempi käyttöaika – IXSA-akut mahdollistavat tehokkaamman käytön ja alhaisemmat vaihtokustannukset pitkällä aikavälillä
✅ Magneettikiinnitteinen harja – nopea ja helppo vaihto
✅ Pitkä käyttöaika lyhyellä latauksella
✅ LINATEX-imukiskot – amerikkalaista huippulaatua
✅ Kaksoisimujärjestelmä – lattia kuivuu täydellisesti heti puhdistuksen jälkeen
✅ Neodyymiharjat – nykyaikainen teknologia parempaan tulokseen ja pidempään käyttöikään
✅ Suuri pinta-alateho – säästää aikaa ja työvoimakustannuksia
✅ Vankka rakenne, alhaiset käyttökustannukset – suunniteltu vaativaan, ammattimaiseen käyttöön
✅ Ergonominen ja helppokäyttöinen – käyttäjäystävällinen ja yksinkertainen ohjaus
Pieni ilmoitus
Dinslaken
1 623 km
Lattianpesukone
NobleliftANB510
NobleliftANB510
Soita
Kunto: uusi, Valmistusvuosi: 2025, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, koneen/ajoneuvon numero: ANB510NEU, kokonaispituus: 1 030 mm, lakaisuleveys: 580 mm, omamassa: 220 kg, polttoainetyyppi: sähköinen, rakennuskorkeus: 1 045 mm, vetotyyppi: Elektro, rakennusleveys: 580 mm, Hankaus-kuivainkone
Alustan numero: ANB510NEU
Kunto: Uusi
Tekninen kunto: Uusi
Eturenkaan tyyppi: Polyuretaani
Eturenkaan kunto: Uusi
Takarenkaan tyyppi: Polyuretaani
Takarenkaan kunto: Uusi
Akun jännite: 24V
Akun kapasiteetti: 120Ah
Akun tyyppi: Litiumioni
Akun valmistusvuosi: 2025
Akun kunto: Uusi
Pedpfx Asx U Nq Iobbsgg
Kuvaus:
- Teoreettinen puhdistusteho: 2 570 m² tunnissa
- Tekoälyohjattu hankaus-kuivainrobotti kaupallisiin tiloihin
- Autonominen navigointi edistyneellä 3D LiDAR -teknologialla
- Tehokas NVIDIA Xavier AI edge computing -siru älykästä reittisuunnittelua ja ympäristön mukautumista varten
- Korkea turvallisuus 360° anturitekniikalla
- Kestävä ja vankka rakenne
- Vähähuoltoinen ja päivitettävissä OTA-päivityksillä ilman teknikkoa
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Victor Sprite 400 HS 300RPM
VictorSprite 400 HS 300RPM
VictorSprite 400 HS 300RPM
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 400 mm, alateho: 350 m²/h, kokonaispaino: 37 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, tulojännite: 230 V, Victor Sprite 400 HS -lattiapesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotyöntekijämme kävivät huolellisesti läpi kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset osat, joissa ilmeni kulumaa, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että tulevaisuudessa tarvitsee tehdä lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tuotteen edut ja varustelu:
- 400 mm pesupää, jossa on uusi keskikovaprofiilinen laikkaharja mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Yksilaikkaisten laitteiden etuna 230V käyttö on yksinkertainen rakenne, alhaiset käyttökustannukset ja häiriötön toiminta
- Korkea ketteryys kompaktin koon ansiosta
- Keskelle sijoitettu, tehokas moottori varmistaa tasaisen paineen ja helpottaa käyttöä huomattavasti
- Toimii täydellisesti pienissä tiloissa, joissa vaaditaan helppoa ohjattavuutta. Tämän ansiosta konetta voi käyttää esimerkiksi autoliikkeissä, putiikeissa, museoissa, hotelleissa, ravintoloissa, toimistoissa, julkisissa rakennuksissa ja monissa muissa kohteissa.
- Kaikista myytävistä laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Podpfx Aex T Dc Ajbbjgg
Tekniset tiedot:
Työleveys (mm): 400
Kierrosluku (rpm): 300
Pinta-ala (m²/h): 350
Harjan/levyn paine (kg): 27,4
Nimellisteho (W): 1300
Paino (kg): 37
Mitat (PxLxK – mm): 650x440x1100
Varusteet:
UUSI 400 mm PPL 0,5 laikkaharja
5 litraa puhdistuskemikaalia, yleispuhdistusaine päivittäiseen siivoukseen
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Victor Sprite 400 HS 300RPM
VictorSprive 400 HS 300 RPM
VictorSprive 400 HS 300 RPM
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 400 mm, alateho: 350 m²/h, kokonaispaino: 37 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, Victor Sprite 400 HS -lattiapesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotyöntekijämme kävivät huolellisesti läpi kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset osat, joissa ilmeni kulumaa, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että tulevaisuudessa tarvitsee tehdä lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tuotteen edut ja varustelu:
- 400 mm pesupää, jossa on uusi keskikovaprofiilinen laikkaharja mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Yksilaikkaisten laitteiden etuna 230V käyttö on yksinkertainen rakenne, alhaiset käyttökustannukset ja häiriötön toiminta
- Korkea ketteryys kompaktin koon ansiosta
- Keskelle sijoitettu, tehokas moottori varmistaa tasaisen paineen ja helpottaa käyttöä huomattavasti
Psdsx T A Tgepfx Abbogg
- Toimii täydellisesti pienissä tiloissa, joissa vaaditaan helppoa ohjattavuutta. Tämän ansiosta konetta voi käyttää esimerkiksi autoliikkeissä, putiikeissa, museoissa, hotelleissa, ravintoloissa, toimistoissa, julkisissa rakennuksissa ja monissa muissa kohteissa.
- Kaikista myytävistä laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (mm): 400
Kierrosluku (rpm): 300
Pinta-ala (m²/h): 350
Harjan/levyn paine (kg): 27,4
Nimellisteho (W): 1300
Paino (kg): 37
Mitat (PxLxK – mm): 650x440x1100
Varusteet:
UUSI 400 mm PPL 0,5 laikkaharja
5 litraa puhdistuskemikaalia, yleispuhdistusaine päivittäiseen siivoukseen
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Victor Sprite 400 HS 300RPM
VictorSprite 400 HS - 300 RPM - 230V
VictorSprite 400 HS - 300 RPM - 230V
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 400 mm, alateho: 350 m²/h, kokonaispaino: 37 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, tulojännite: 230 V, Victor Sprite 400 HS -lattiapesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativiin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotyöntekijämme kävivät huolellisesti läpi kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset osat, joissa ilmeni kulumaa, vaihdettiin uusiin. Tämä takaa pitkän ja häiriöttömän käytön ilman, että tulevaisuudessa tarvitsee tehdä lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt moitteettomassa kunnossa ja valmis välittömään käyttöön. Koneella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tuotteen edut ja varustelu:
- 400 mm pesupää, jossa on uusi keskikovaprofiilinen laikkaharja mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
- Yksilaikkaisten laitteiden etuna 230V käyttö on yksinkertainen rakenne, alhaiset käyttökustannukset ja häiriötön toiminta
- Korkea ketteryys kompaktin koon ansiosta
- Keskelle sijoitettu, tehokas moottori varmistaa tasaisen paineen ja helpottaa käyttöä huomattavasti
- Toimii täydellisesti pienissä tiloissa, joissa vaaditaan helppoa ohjattavuutta. Tämän ansiosta konetta voi käyttää esimerkiksi autoliikkeissä, putiikeissa, museoissa, hotelleissa, ravintoloissa, toimistoissa, julkisissa rakennuksissa ja monissa muissa kohteissa.
- Kaikista myytävistä laitteista on yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (mm): 400
Kierrosluku (rpm): 300
Pinta-ala (m²/h): 350
Pjdpfsx T Apbex Abbogg
Harjan/levyn paine (kg): 27,4
Nimellisteho (W): 1300
Paino (kg): 37
Mitat (PxLxK – mm): 650x440x1100
Varusteet:
UUSI 400 mm PPL 0,5 laikkaharja
5 litraa puhdistuskemikaalia, yleispuhdistusaine päivittäiseen siivoukseen
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B30 CL UUDET AKUT
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2021y - 402h
HakoScrubmaster B30 CL TB430 - 2021y - 402h
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2021, käyttötunnit: 402 h, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 430 mm, alateho: 1 900 m²/h, kokonaispaino: 190 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 30 l, Hako Scrubmaster B30 CL -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu myös vaativimpiin töihin suurilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme kävi koneen perusteellisesti läpi ja tarkisti kaikki toiminnot. Kaikki mekaaniset osat, joissa oli kulumis- tai käytön jälkiä, on vaihdettu uusiin. Tämä takaa laitteen pitkän ja häiriöttömän käytön ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Kone on nyt moitteettomassa kunnossa ja heti käyttövalmis. Laitteella on 12 kuukauden takuu (ei koske kuluvia osia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laitetta reaaliaikaisesti internetin välityksellä. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja kaikki ominaisuudet livenä. Vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varustelu:
UUDET SIAP-geeliparistot 12V 85Ah (2 kpl).
Valmistusvuosi 2021 ja vain 402 käyttötuntia.
430 mm:n pesupää (TB430), varustettuna uudella keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla.
Uudet polyuretaaniset imusuulakkeen lipsut, kestävät öljyjen, rasvojen ja petrokemian nesteiden kontaktin.
Sisäänrakennettu laturi ja vetomoottori helpottavat päivittäistä käyttöä.
Uusi suojakumi harjaspään ympärillä estää veden roiskumisen koneen ulkopuolelle.
Laite on varustettu uudella, kestävällä poistoletkulla sekä uudella imuletkulla.
Uusi turbiini tarjoaa korkean imutehon.
Jokaisesta tarjoamastamme laitteesta on yksilölliset valokuvat – osta juuri se kone, jonka näet.
Pedpfxjx Tp R Eo Abbsgg
Tekniset tiedot:
Syöttöjännite (V): 24
Harjojen työleveys (mm): 430
Imusuulakkeen työleveys (mm): 760
Teoreettinen työteho (m²): 1900
Työskentelynopeus (km/h): 4,5
Säiliökapasiteetti (l): 30/30
Paino (kg): ~190
Teho (kW): 1,31
Varusteet:
UUDET SIAP-geeliparistot 12V 85Ah (2 kpl)
UUSI laikkaharja 430mm PPL0,5
UUSI 24V 400W imuturbiini
UUSI suojakumi
UUSI poistoletku
UUSI imuletku
Sisäänrakennettu laturi
Imusuulake uusilla öljynkestävillä kumiosilla
+ Monia muita pieniä yksityiskohtia.
Pieni ilmoitus
Brzesko
1 368 km
Hako Scrubmaster B12 UUDET AKUT
HakoScrubmaster B12 TB380 2013y NEW BATTERY
HakoScrubmaster B12 TB380 2013y NEW BATTERY
Soita
Kunto: tehdaskunnostettu (käytetty), Valmistusvuosi: 2023, Toiminnallisuus: täysin toimintakuntoinen, työleveys: 380 mm, alateho: 1 500 m²/h, kokonaispaino: 80 kg, takuuajan kesto: 12 kuukaudet, veden säiliön tilavuus: 16 l, Hako Scrubmaster B12 -lattianpesukone on erittäin tehokas laite, joka soveltuu vaativampiinkin töihin laajoilla alueilla. Kattavan tarkastuksen ja kunnostuksen aikana huoltotiimimme kävi koneen perusteellisesti läpi ja tarkasti kaikki toiminnot. Kaikki kuluvat ja käytössä olevat mekaaniset osat on vaihdettu uusiin. Näin varmistetaan pitkä ja häiriötön käyttö ilman tulevia lisäinvestointeja koneeseen. Laite on nyt erinomaisessa kunnossa ja käyttövalmis välittömästi. Koneella on kuuden kuukauden takuu (ei koske kulutusosia).
Tarjoamme mahdollisuuden esitellä laite suorana internetyhteyden kautta. Voitte nähdä koneen toiminnassa ja tarkastella sen kaikkia toimintoja sekä varustelua reaaliajassa. Vastaamme mielellämme kysymyksiinne.
Tuotteen edut ja varusteet:
-UUDET GEL-AKUT SONNENSCHEIN GF 12 025V (2 kpl)
-UUSI SISÄINEN LATURI SPE 24V 4,5A
Pgjdpjx Tpzwofx Abbeg
-Valmistusvuosi 2023
-380 mm pesupää (TB380), varustettu keskikovalla laikkaharjalla, mahdollistaa työskentelyn kaikilla pinnoilla
-Uudet, polyuretaanista valmistetut imusuulakkeet, kestävät öljyjä, rasvoja ja muita öljypohjaisia aineita
-Imuturbiini takaa voimakkaan imutehon
-Kaikista tarjoamistamme koneista on omat, yksilölliset valokuvat – ostat juuri sen koneen, jonka näet.
Tekniset tiedot:
Työleveys (cm): 38
Imuleveys (cm): 47
Pinta-alateho (m²/h): 1 500
Padtelalevyjen lkm (kpl): 1
Puhtaan veden säiliö (l): 16
Likavesisäiliö (l): 22
Paino ilman akkuja (kg): 40
Käyttöpainoinen paino (kg): 80
Teho (kW): 0,54
Asennetut varusteet:
-UUDET GEL-AKUT SONNENSCHEIN GF 12 025V (2 kpl)
-UUSI SISÄINEN LATURI SPE 24V 4,5A
-380 mm laikkaharja PPL 0,5
-Imuturbiini
-Poisto- ja imuputket
-Imupalkki uusilla öljynkestävillä kumilistoilla
+ Monet muut pienet komponentit.






































































































































































































































































