FBZ-HV-2500
CNC-sänkyjyrsin
Anayak
FBZ-HV-2500
Valmistusvuosi
1998
Kunto
Käytetty
Sijainti
Saksa
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- CNC-sänkyjyrsin
- Valmistaja:
- Anayak
- Malli:
- FBZ-HV-2500
- Valmistusvuosi:
- 1998
- Kunto:
- käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Deutschland
- A21879903
- Viitenumero:
- INNO31372
- Päivitys:
- viimeksi 08.05.2026
Kuvaus
Saatavilla on Anayak CNC-yleissänkijyrsinkone. Liikealueet X/Y/Z: 2500mm/900mm/975mm, pöydän mitat X/Y: 2900mm/800mm, karan kiinnitys: ISO50, karan kierrosluku: 3000 rpm, teho: 22 kW, syöttö: 6 m/min, pikaliike: 10 m/min, työkalupaikkoja: 30. Koneen mitat X/Y/Z: noin 6000mm/3000mm/3000mm, paino: noin 20000 kg, ohjaus: Heidenhain TNC 426. Dokumentaatio saatavilla. Koneeseen voi tulla tutustumaan paikan päälle. Arvioitu saatavuus syyskuusta 2026 alkaen.
Gbjdpfx Aey N Dc Uefvel
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Gbjdpfx Aey N Dc Uefvel
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Viimeksi verkossa: viime viikolla
Rekisteröitynyt vuodesta: 2017
2 000 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 30 58... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Huutokauppa
Huutokauppa päättynyt
Gelderland
1 645 km
Sängyn jyrsinkone
AnayakFBZ-HV 2500
AnayakFBZ-HV 2500
Pieni ilmoitus
Nashik
5 932 km
Pystysuora työstökeskus
FANUCROBODRILL T14-iBL
FANUCROBODRILL T14-iBL
Pieni ilmoitus
Saksa
Jyrsinkone - yleinen
MAHOMH 800 W
MAHOMH 800 W