Arburg Allrounder 470S 1300-350
Valmistusvuosi
2003
Kunto
Käytetty
Sijainti
Saksa Saksa
Ruiskuvalukone Arburg Allrounder 470S 1300-350
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Ruiskuvalukone
Valmistaja:
Arburg
Malli:
Allrounder 470S 1300-350
Valmistusvuosi:
2003
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Deutschland Saksa
Viitenumero:
INNO30739
Päivitys:
viimeksi 03.02.2026
Kuvaus
Sulkuvoima: 1300kN, ruuvin halkaisija: 40mm, maksimiruiskutuspaine: 2120bar, ruiskutusvolyymi: 182m³, ruiskutusmassa: 153g, palkkien väli: 470mm/470mm, levyjen mitat X/Y: 650mm/650mm, min. työkalun asennuskorkeus: 275mm, maksimiaukeama: 850mm, keskitys: 125mm. Koneen mitat X/Y/Z: n. 4600mm/1600mm/2200mm, paino: n. 5500kg. Sulkuyksikössä on öljyvuoto sulkusylinterissä. Dokumentaatio saatavissa. Koneen katselmus paikan päällä on mahdollinen.