Bansbach easylift HONOF42-685-1417-001 060N
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2020
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Kaasujousi Bansbach easylift HONOF42-685-1417-001 060N
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Kaasujousi
Valmistaja:
Bansbach
Malli:
easylift HONOF42-685-1417-001 060N
Valmistusvuosi:
2020
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, Deutschland Saksa
Kuvaus
Iskunvaimennin, kaasujousi, iskunvaimennin, käynnistysvaimennin, törmäyksenvaimennin
Giodetlzhbopfx Aipot
-Valmistaja: Bansbach, kaasujousi Easylift tyyppi HONOF42-685-1417-001 060N
-Mäntä: Ø 22 mm
-Kokonaispituus: 1435 mm
-Mäntätanko: Ø 10 x 685 mm
-Määrä: 20 kpl kaasujousia saatavilla
-Hinta: per kappale
-Mitat: Ø 22 x 1435 mm