BMSY-1020C
Vannesaha
BEKA-MAK
BMSY-1020C
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2015
Kunto
Käytetty
(täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Marlenheim
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Vannesaha
- Valmistaja:
- BEKA-MAK
- Malli:
- BMSY-1020C
- Valmistusvuosi:
- 2015
- Kunto:
- hyvä (käytetty)
- Toiminnallisuus:
- täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- 1, Rue d’Oslo, 67520 Marlenheim, Frankreich
Soita
Tekniset tiedot
- Teho:
- 10 kW (13,60 hv)
- Tulojännite:
- 400 V
- Leikkuukorkeus (enint.):
- 1 020 mm
- Leikkuuleveys (maks.):
- 1 020 mm
- Ohjaustyyppi:
- manuaali
- Kääntösäde:
- 45 °
Kuvaus
Sahakehys kaksoispilariohjauksella
Sahanauhan mitat 9500x54x1,6 mm
Nauhan nopeus portaattomasti säädettävä 20–100 m/min
Leikkauskapasiteetti 0° pyöreä 1020 mm
Leikkauskapasiteetti 0° neliö 1020 mm
Leikkauskapasiteetti 0° lattateräs 1020x1020 mm
Leikkauskapasiteetti 45° pyöreä 675 mm, neliö 675 mm, lattateräs 675 x 1020 mm
Työkorkeus 535 mm
Hydraulimoottori 2,2 kW
Moottori 7,5 kW
Jäähdytysnestepumpun moottori 0,12 kW
Pituus 4500 mm
Leveys 1700 mm
Korkeus 2800 mm
Giedpfx Aioy Hlfropst
Paino 7500 kg
Hydraulinen puristuskara
Hydraulinen nauhankiristys
Portaattomasti säädettävä nopeus
Lineaariohjaus
Korkeussäätö optisella anturilla
autom. sahakehyksen nosto leikkauksen jälkeen
Herkkä leikkuupaineen säätö
Jäähdytysnestepumppu
Sahanauha
Lastuharja
Käyttöohjeet SAKSAKSI tai ENGLANNIKSI
Hydraulinen nipun kiristyslaite
Lastunkuljetin
Kääntörengas koneen pyörittämiseen jiirisahauksessa
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Työkorkeus 535 mm
Hydraulimoottori 2,2 kW
Moottori 7,5 kW
Pituus 4500 mm
Leveys 1700 mm
Korkeus 2800 mm
Giedpfx Aioy Hlfropst
Paino 7500 kg
Hydraulinen puristuskara
Hydraulinen nauhankiristys
Lineaariohjaus
Herkkä leikkuupaineen säätö
Jäähdytysnestepumppu
Sahanauha
Lastuharja
Lastunkuljetin
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2014
23 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+33 3 88 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Itävalta
1 651 km
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
HESSE by BEKA-MAKBMSY 1020 C
Pieni ilmoitus
La Grand-Croix
2 278 km
Pyöristää
CazeneuveHB 575
CazeneuveHB 575
Saksa
CNC-sorvi
PinachoSmart Turn 6/180-100
PinachoSmart Turn 6/180-100
Logrezana
Perinteinen sorvi
CazeneuveHB725x3000
CazeneuveHB725x3000
Babberich
CNC-jyrsinkone Abene - VHF360Ti
AbeneVHF360Ti
AbeneVHF360Ti
Saksa
Koneistuskeskus - universaali
DMGDMU60 P
DMGDMU60 P
Babberich
Rullataivutin 3100 x 23 mm
IMCARSIHR
IMCARSIHR
Szigetszentmiklós
Tarkkuussorvi
Schaublin125 C
Schaublin125 C
Jyrsinkone - yleinen
DeckelFP 4A MA
DeckelFP 4A MA