Brabender DBW-G1-350
Valmistusvuosi
2016
Kunto
Käytetty
Sijainti
Saksa Saksa
Tarkistusvaaka Brabender DBW-G1-350
more Images
Brabender DBW-G1-350
Brabender DBW-G1-350
Konetiedot
Koneen nimitys:
Tarkistusvaaka
Valmistaja:
Brabender
Malli:
DBW-G1-350
Valmistusvuosi:
2016
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Deutschland Saksa
Viitenumero:
INNO30335
Päivitys:
viimeksi 18.11.2025
Kuvaus
Saatavilla on kaksi identtistä Brabender-nauhavaa'aa. Nauhan leveys: 350 mm, maksimi läpäisykyky: 1800 kg/h, sisäänmenohalkaisija: 200 mm, ulostulohalkaisija: 250 mm, punnituskennojen nimelliskuorma: 5 kg, tarkkuus: +/-1 %, maksimihihnanopeus: 27 m/min, maksimi irtotiheys: 1,5 kg/dm³. Koneen mitat (P/L/K): n. 1500 mm/700 mm/700 mm, paino: n. 180 kg. Dokumentaatio saatavilla. Paikan päällä tapahtuva tarkastus on mahdollinen.