HB725x3000
Perinteinen sorvi
Cazeneuve
HB725x3000
Kunto
Käytetty
Sijainti
Logrezana
Konetiedot
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Poligono Industrial Tabaza II, parcela 6, 33438 Logrezana, España
Soita
Tekniset tiedot
- Sorvaushalkaisija poikittaiskelkan yllä:
- 400 mm
- Kokonaispituus:
- 4 640 mm
- Kokonaisleveys:
- 1 450 mm
- Kokonaiskorkeus:
- 1 355 mm
- Kokonaispaino:
- 3 700 kg
Kuvaus
TEKNISET TIEDOT
Merkki: Cazeneuve
Malli: HB725X3000
MITAT
Pituus: 4 640 mm
Leveys: 1 450 mm
Korkeus: 1 355 mm
Paino: 3 700 kg
TEKNISET OMINAISUUDET
Poraus sängyn yli: 725 mm
Poraus kelkan yli: 670 mm
Poraus poikkikelkan yli: 400 mm
Godexz Dthjpfx Afvobl
Karan sisähalkaisija: 81 mm
Kärkiväli: 3 000 mm
Keskikorkeus: 315 mm
Sängyn leveys: 505 mm
Karan moottorin teho: 16 kW
Kierrosluku: 2 000 k/min
Kärkipylvään kartio: MK-6
VARUSTEET
Sony digitaalinen näyttö
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Merkki: Cazeneuve
Malli: HB725X3000
MITAT
Pituus: 4 640 mm
Leveys: 1 450 mm
Korkeus: 1 355 mm
Paino: 3 700 kg
TEKNISET OMINAISUUDET
Poraus sängyn yli: 725 mm
Poraus kelkan yli: 670 mm
Godexz Dthjpfx Afvobl
Karan sisähalkaisija: 81 mm
Kärkiväli: 3 000 mm
Keskikorkeus: 315 mm
Sängyn leveys: 505 mm
Karan moottorin teho: 16 kW
Kierrosluku: 2 000 k/min
Kärkipylvään kartio: MK-6
VARUSTEET
Sony digitaalinen näyttö
Asiakirjat
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2019
6 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+34 985 1... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Saksa
1 423 km
Pystysuora porakone
HUVEMAMG40M
HUVEMAMG40M
Pieni ilmoitus
Wiefelstede
1 419 km
Sorvi 420 x 1340 mm