Chiron FZ18WChiron
FZ18W
Chiron FZ18W
Chiron
FZ18W
Kunto
Käytetty
Sijainti
Gussago
Konetiedot
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Gussago, Italy
- A6562369
- Viitenumero:
- 11
- Päivitys:
- viimeksi 03.10.2024
Kuvaus
Chiron FZ18W Magnum
Rotopalettilava
Vuosi: 1999
CNC Siemens 840D
X 630 Y 400 Z 425
Pöydät (2 kpl): 850 x 450 mm
20 työkalua
ISO 40 / 18 kW / 140 Nm
40 m / min
Giodpfx Aijhkkwbepjt
HAWE-hydrauliikka
Automaattiovet
Lastunkuljetin
6 tonnia
Mitat: 3,6 x 2,25 x 2,85 m
Kone voidaan tarkastaa sähköissä varastollamme
Mimu Werkzeugmaschinen (Italia)
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Rotopalettilava
Vuosi: 1999
CNC Siemens 840D
X 630 Y 400 Z 425
Pöydät (2 kpl): 850 x 450 mm
20 työkalua
ISO 40 / 18 kW / 140 Nm
40 m / min
Giodpfx Aijhkkwbepjt
HAWE-hydrauliikka
Automaattiovet
Lastunkuljetin
6 tonnia
Mitat: 3,6 x 2,25 x 2,85 m
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Lipie
1 286 km
Työstökeskus
CHIRONFZ18 W
CHIRONFZ18 W
Pieni ilmoitus
Root
1 980 km
CNC Vaakatasoinen työstökeskus
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Italia
CHIRON FZ18W
CHIRONFZ18W
CHIRONFZ18W
Saksa
CHIRON FZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
Częstochowa
Työstökeskus
CNC INFOTEC BearbeitungszentrumModell: 2515
Rheinfelden
Ultraäänipuhdistusjärjestelmä
AIR FRESH SERVICE INDUSTRIEFILTER1 - Kammer
Szentendre
Puupolttolaitos Mawera FU300R 350 kW