Citizen Miyano BNE-51MSY
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Baden-Württemberg Saksa
Konetiedot
Koneen nimitys:
CNC-pikatyöstöautomaattisorvi
Valmistaja:
Citizen
Malli:
Miyano BNE-51MSY
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Tekniset tiedot
Sorvauspituus:
380 mm
Sorvaushalkaisija:
165 mm
Kara-akselin nopeus (maks.):
5 000 k/min
Tankopassi:
51 mm
Ohjainmalli:
Mitsubishi MELDAS
toimitus
Sijainti:
Baden-Württemberg, Saksa Saksa – Etäisyys: noin 1 782 km
Saatavuus:
välittömästi huutokaupan päätyttyä
Toimitusehdot:
FCA
Purkamis- ja lastauskustannukset:
Nouto paikan päällä:
ilmainen
Toimituskulut:
Kuvaus
Kone erittäin hyvässä kunnossa sekä sähköisesti että mekaanisesti täysin toimiva!
TEKNISET TIEDOT
Tangon läpimeno max:
51 mm
Kääntöhalkaisija max: 165 mm
Suurin sorvauspituus: 380 mm
Pääkaran kierrosnopeus max: 5 000 1/min
Vastakaran kierrosnopeus max: 5 000 1/min
Työkalurevolverit
Työkalurevolverien määrä: 2
Paikkamäärä työkalurevolveria kohden: 12
Käyttötyökalut mahdollisia
KONEEN TIEDOT
Ohjaus: Mitsubishi MELDAS
Koneen paino: 8 000 kg
VARUSTELU
Y-akseli
Samanaikainen työstö mahdollista
Suuri jäykkyys ja prosessivarmuus
Tekninen dokumentaatio täysin saatavilla
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Maksujen käsittely
Oston lisäkustannukset:
18 %