CMZ TA-15-YS-640+GL20
Valmistusvuosi
2023
Kunto
Käytetty
Sijainti
Saksa Saksa
CNC-sorvi CMZ TA-15-YS-640+GL20
more Images
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Konetiedot
Koneen nimitys:
CNC-sorvi
Valmistaja:
CMZ
Malli:
TA-15-YS-640+GL20
Valmistusvuosi:
2023
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Sijainti:
, Saksa Saksa
Kuvaus
Suurin sorvaushalkaisija 120 mm
Sorvauspituus 640 mm
Ohjaus: Fanuc 32iT
Kokonaistehontarve 45 kW
Koneen paino n. 8,5 t
CNC-sorvi, jossa robottiarm ja 4-akselia
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Vuosimalli 2023
Ohjaus: Fanuc 32iT
Y-akseli: 120 mm
Z-akseli: 640 mm
Kokonaiskäyttöaika: 8122 h
Käyttö-/karan aika: 4834 h
Kokonaiskoneistus-aika: 3127 h
Gedpfxjy Nfdms Afvjbl
Pääkara: 14 / 8 kW, 4 500 min⁻¹, karaistukka: A2-6, 52 mm
tangonläpivienti
Vastakara: 14 / 8 kW, 4 500 min⁻¹, karaistukka: A2-6, 52 mm