CNC-sorvi
CMZ TBI450

Valmistusvuosi
2000
Kunto
Käytetty
Sijainti
Torres de la Alameda Espanja
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
CNC-sorvi CMZ TBI450
more Images
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450
CMZ TBI450

Konetiedot

Koneen nimitys:
CNC-sorvi
Valmistaja:
CMZ
Malli:
TBI450
Valmistusvuosi:
2000
Kunto:
hyvä (käytetty)

Hinta ja sijainti

Sijainti:
Calle Amsterdam 3, 28813 Torres de la Alameda / Madrid, España Espanja
Soita

Tarjouksen tiedot

Ilmoituksen tunnus:
A22365857
Päivitys:
viimeksi 20.07.2026

Kuvaus

CNC-sorvi, merkki CMZ, malli TBI450, valmistusvuosi 2000.
Rjdpfx Aozmvzbsftecd

Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.

Toimittaja

Rekisteröitynyt vuodesta: 2021

10 Verkkoilmoitukset

Trustseal icon
Soita

Lähetä kysely

Maaus 
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Huomautus: Pyyntösi välitetään kaikille kyseisen koneluokan myyjille. Tämän ansiosta voit saada erittäin paljon tarjouksia.
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.

Puhelin & Faksi

+34 636 5... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
Käytetty CNC-sorvi DOOSAN Puma GT2100
more images
Italia San Giovanni In Marignano
2 175 km
Käytetty CNC-sorvi
DOOSANPuma GT2100
Soita
Pieni ilmoitus
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
CNC-sveitsityyppinen sorvi TORNOS DECO 13A
more images
Ranska Contamine-sur-Arve
2 150 km
CNC-sveitsityyppinen sorvi
TORNOSDECO 13A
Soita
Pieni ilmoitus
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS DMG DMC 635 V
more images
Italia Castano Primo
2 124 km
VERTIKAALINEN TYÖSTÖKESKUS
DMGDMC 635 V
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
Hammasjyrsin KOEPFER 140 H
more images
Ranska Contamine-sur-Arve
2 150 km
Hammasjyrsin
KOEPFER140 H
Soita
Pieni ilmoitus
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
Pystysuora ruiskuvalukone ENGEL e-insert 740H/60 single-C
more images
Berlin
1 287 km
Pystysuora ruiskuvalukone
ENGELe-insert 740H/60 single-C
Soita
Pieni ilmoitus
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
more images
Turkki İstanbul
2 338 km
2-akselinen CNC-sorvi
2 Axis Cnc LatheDN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
Soita
Pieni ilmoitus
5-akselinen CNC-työstökeskus Mazak VARIAXIS i-600
5-akselinen CNC-työstökeskus Mazak VARIAXIS i-600
5-akselinen CNC-työstökeskus Mazak VARIAXIS i-600
5-akselinen CNC-työstökeskus Mazak VARIAXIS i-600
more images
Yhdistynyt kuningaskunta Thurmaston
1 893 km
5-akselinen CNC-työstökeskus
MazakVARIAXIS i-600
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H MORI SEIKI SL-3H
more images
Ruotsi Ruotsi
432 km
Käytetty CNC-sorvi, valmistaja MORI SEIKI, malli SL-3H
MORI SEIKISL-3H
Soita
Pieni ilmoitus
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DAEWOO LYNX 220 LM
more images
Saksa Ennepetal
1 622 km
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
DAEWOOLYNX 220 LM
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus DMG MORI NLX 2500 SY/700
more images
Saksa Aach
1 893 km
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
DMG MORINLX 2500 SY/700
Tarkistettu myyjä
Soita