C3000GST GAS TRIPLEX 8300 FREE LIFT TOP1
Nelisuuntatrukki
Combilift
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2012
Kunto
Käytetty
(täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Łomno
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Nelisuuntatrukki
- Valmistaja:
- Combilift
- Valmistusvuosi:
- 2012
- Kunto:
- erittäin hyvä (käytetty)
- Toiminnallisuus:
- täysin toimintakuntoinen
- Käyttötunnit:
- 6 405 h
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
- vuokraus:
- on mahdollista
- Sijainti:
- Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska
Soita
Tekniset tiedot
- Kantavuus:
- 3 000 kg
- Nostokorkeus:
- 8 300 mm
- Vapaa nostokorkeus:
- 2 800 mm
- Kuormapiste:
- 600 mm
- Polttoainetyyppi:
- kaasu
- Mastityyppi:
- triplex
- Rakennuskorkeus:
- 3 700 mm
- Moottorivalmistaja:
- G.M.
- Vaihteistotyyppi:
- hydrostaattinen
- Haarukkakelkan leveys:
- 1 360 mm
- Haarukan pituus:
- 1 100 mm
- Haarukan leveys:
- 120 mm
- Haarukan paksuus:
- 50 mm
- Renkaiden kunto:
- 100 prosentti
- Eturenkaan tyyppi:
- massarenkaat (musta)
- Eturenkaan koko:
- 16X7X10 1/2
- Takarenkaan tyyppi:
- massarenkaat (musta)
- Takarenkaan koko:
- 23X10-12
- Kokonaispaino:
- 9 400 kg
- Omamassa:
- Kokonaiskorkeus:
- 2 650 mm
- Kokonaispituus:
- 2 000 mm
- Kokonaisleveys:
- 3 100 mm
- Väri:
- punainen
- Varusteet:
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A21871908
- Viitenumero:
- P_W188
- Päivitys:
- viimeksi 06.05.2026
Kuvaus
COMBILIFT C3000GST | 2012 | KAASU | Triplex 8300 mm | Kunto 5/5 ⭐
Tekniset tiedot:
Gjdpfoy Ntlfjx Afvjbl
Merkki / malli: COMBILIFT C3000GST
Vuosimalli: 2012
Tuntimäärä: 6405 h
Käyttövoima: KAASU
Nostokapasiteetti: 3000 kg
Kuormapiste: 600 mm
Masto: Triplex
Nostokorkeus: 8300 mm
Haarukkasiirtäjä: 1360 mm
Haarukan pituus: 1100 mm
Omapaino: 6400 kg
Mitat:
Pituus: 2000 mm
Leveys: 3100 mm
Korkeus: 2650 mm
Kokonaiskorkeus: 3700 mm
Renkaat (Uudet – 100%) 🆕
Superelastinen (umpikumirenkaat)
Edessä: 16x7x10 1/2
Takana: 23x10-12
Kunnostettu ulkoasu – ei korroosiota ✨
Tekninen: 5/5 – täyshuollon ja tarkastuksen jälkeen 🔧
Ulkoasu: Erittäin hyvä – kunnostettu, lähes uudenveroinen 👌
Työkäyttöön valmis – ei lisäinvestointeja ✅
Takuu sisältyy hintaan. Kuljetus järjestettävissä 🚛
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Gjdpfoy Ntlfjx Afvjbl
Vuosimalli: 2012
Tuntimäärä: 6405 h
Käyttövoima: KAASU
Nostokapasiteetti: 3000 kg
Kuormapiste: 600 mm
Masto: Triplex
Nostokorkeus: 8300 mm
Haarukkasiirtäjä: 1360 mm
Haarukan pituus: 1100 mm
Omapaino: 6400 kg
Mitat:
Pituus: 2000 mm
Leveys: 3100 mm
Korkeus: 2650 mm
Kokonaiskorkeus: 3700 mm
Renkaat (Uudet – 100%) 🆕