Combilift C3000GST TRIPLEX 8300 FREE-LIFT NEW TIRE
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Łomno Puola
Nelisuuntatrukki Combilift C3000GST TRIPLEX 8300 FREE-LIFT NEW TIRE
more Images
YouTube video
Konetiedot
Koneen nimitys:
Nelisuuntatrukki
Valmistaja:
Combilift
Malli:
C3000GST TRIPLEX 8300 FREE-LIFT NEW TIRE
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Käyttötunnit:
6 099 h
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
vuokraus:
on mahdollista
Sijainti:
Łomno 15A, 27-225 Pawłów, Polska Puola
Soita
Tekniset tiedot
Kantavuus:
3 000 kg
Nostokorkeus:
8 300 mm
Vapaa nostokorkeus:
2 800 mm
Kuormapiste:
600 mm
Polttoainetyyppi:
kaasu
Mastityyppi:
triplex
Rakennuskorkeus:
3 700 mm
Moottorivalmistaja:
G.M.
Vaihteistotyyppi:
hydrostaattinen
Haarukkakelkan leveys:
1 360 mm
Haarukan pituus:
1 100 mm
Haarukan leveys:
120 mm
Haarukan paksuus:
50 mm
Renkaiden kunto:
100 prosentti
Eturenkaan tyyppi:
massarenkaat (musta)
Eturenkaan koko:
16x7x10 1/2
Takarenkaan tyyppi:
massarenkaat (musta)
Takarenkaan koko:
23x10-12
Kokonaispaino:
9 400 kg
Omamassa:
Kokonaiskorkeus:
2 650 mm
Kokonaispituus:
2 000 mm
Kokonaisleveys:
3 100 mm
Väri:
punainen
Varusteet:
Viitenumero:
P_W154
Päivitys:
viimeksi 06.05.2026
Kuvaus
COMBILIFT C3000GST | 2018 | KAASU | Triplex 8300 mm | Kunto 5/5 ⭐
Tekniset tiedot:
Malli: COMBILIFT C3000GST
Gbodpfxoy Ntdne Afvel
Vuosimalli: 2018
Käyttötunnit: 6099 h ⏱️
Voimanlähde: Kaasu ⛽
Nostokyky: 3000 kg
Kuormapiste: 600 mm
Masto: Triplex
Nostokorkeus: 8300 mm
Haarukkasiirtäjä: 1360 mm
Haarukan pituus: 1100 mm
Omapaino: 6400 kg
Mitat:
P: 2000 mm | L: 3100 mm | K: 2650 mm
Kokonaiskorkeus: 3700 mm
Renkaat (UUDET – 100%) 🆕