DAHLIH DL-MCV2600
Valmistusvuosi
2006
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Ledegem Belgia
Pystytyöstökeskus DAHLIH DL-MCV2600
more Images
DAHLIH DL-MCV2600
DAHLIH DL-MCV2600
DAHLIH DL-MCV2600
DAHLIH DL-MCV2600
DAHLIH DL-MCV2600
DAHLIH DL-MCV2600
Konetiedot
Koneen nimitys:
Pystytyöstökeskus
Valmistaja:
DAHLIH
Malli:
DL-MCV2600
Valmistusvuosi:
2006
Kunto:
käytetty
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Ledegem, Belgia Belgia
Soita
Tekniset tiedot
X-akselin liikepituus:
2 600 mm
Y-akselin liikepituus:
870 mm
Z-akselin liikevara:
760 mm
Pikasiirto X-akseli:
10 m/min
Pikaliike Y-akselilla:
10 m/min
Pikaliike Z-akseli:
8 m/min
Ohjainvalmistaja:
Heidenhain
Ohjainmalli:
TVN530
Pöydän leveys:
970 mm
Pöydän pituus:
2 800 mm
Pyörimisnopeus (maks.):
6 000 k/min
Kokonaispaino:
19 000 kg
Kara-akselin nopeus (maks.):
6 000 k/min
Jäähdytysnesteen syöttö:
15 palkki
Karamoottorin teho:
15 000 W
Karapään nokka:
BT50
Karojen määrä:
1
Työkalulehden paikkamäärä:
32
Työkalun pituus:
350 mm
Työkalun halkaisija:
110 mm
Työkalun paino:
15 g
Tulojännite:
380 V