KBF80A8/2
Vaihdemoottori 0,13/0,50 kW 43,4/186,8 kierrosta/min
DEMAG
KBF80A8/2
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Valmistaja:
- DEMAG
- Malli:
- KBF80A8/2
- Kunto:
- hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- 26215 Wiefelstede, Deutschland
- A19788905
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 18.08.2025
Kuvaus
- Moottorin valmistaja: DEMAG Tyyppi: KBF80A8/2
- Vaihteen valmistaja: DEMAG Tyyppi: AF04-M
- Teho: 0,13/0,50 kW
- Kierrosluku: 43,4/186,8 rpm
- Rakenne: onttoakseli
- Onttoakselin halkaisija: uritettu Ø 22/25 mm
Gsdpfx Aisw N Sdlspjit
- Suojausluokka: IP54
- Mitat: 445/155/K270 mm
- Paino: 22,4 kg
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
- Teho: 0,13/0,50 kW
- Kierrosluku: 43,4/186,8 rpm
- Rakenne: onttoakseli
Gsdpfx Aisw N Sdlspjit
- Suojausluokka: IP54
- Mitat: 445/155/K270 mm
- Paino: 22,4 kg
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 4402 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Oebisfelde
1 374 km
Deckenkran + Hubwerk
Bielemeyer/DemagDemag KBF 80 A 8/2
Pieni ilmoitus
Gondelsheim
1 780 km
Nostorata, hallinosturi, raideleveys 14 260 mm
ABUS Hallenkran Brückenkran Kran ELV 5tELK 5000Kg 5t Funk Portalkran Kran
Maarheeze
Nostonosturi ± 11 365 mm x 5 000 kg