DMPM1200
Hacker magneettinen erotin Naulat, ruuvit
die magnetprofis
DMPM1200
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2025
Kunto
Uusi
Sijainti
Ursberg
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Valmistaja:
- die magnetprofis
- Malli:
- DMPM1200
- Valmistusvuosi:
- 2025
- Kunto:
- uusi
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- Oberrohrer Str. 8, 86513 Ursberg, Deutschland
Kuvaus
Myynnissä on monipuolinen ylihihnamagneettierottimemme.
Pysyvä ylihihnamagneettierotin
TYYPPI PEM1200
1200 x 550 x 200 mm
=====
4 kpl nostorengaspultteja ripustukseen
PU-kuljetinhihna, päättymätön, GB30 musta matta
Magneetin mitat: 700 x 230 x 120 mm
7 kpl T20-profiilit korkeataajuushitsattu
Laadukas 3-kertainen alumiinirakenne
Sisälaakerin voitelu 10 000 käyttötunnin ajaksi
Suojausluokka: IP-55
0,37 kW kolmivaiheinen vaihdemoottori GEMOTEG
2 kpl sivusuojalevyä V4A
Giodpehupkmjfx Afvet
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Pysyvä ylihihnamagneettierotin
TYYPPI PEM1200
1200 x 550 x 200 mm
=====
Suojausluokka: IP-55
2 kpl sivusuojalevyä V4A
Giodpehupkmjfx Afvet
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2016
96 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 8236 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Dinkelscherben
1 787 km
Magneettinen erotin Overbelt magneetti Overbelt magneetti Overbelt
die magnetprofisDMPM1200
die magnetprofisDMPM1200
Pieni ilmoitus
Szentendre
1 641 km
Varastosillo metallista
Holtrop & Jansma
Holtrop & Jansma
Bitburg
Imuputken magneettierotin 180 mm
Epper222210
Epper222210
Wöllstadt
Kartonkipakkauskone B
Kartonaufrichter B
Kartonaufrichter B
Brügg
2 kpl 5-akselista työstökeskusta latausrobotilla
HERMLEC 42 U
HERMLEC 42 U
Częstochowa
WEIMA WLK15 90 kW roottori 1500 mm