die magnetprofis DMPM1400
Valmistusvuosi
2024
Kunto
Käytetty
Sijainti
Dinkelscherben Saksa
Magneettinen erotin die magnetprofis DMPM1400
more Images
die magnetprofis DMPM1400
die magnetprofis DMPM1400
die magnetprofis DMPM1400
die magnetprofis DMPM1400
die magnetprofis DMPM1400
Konetiedot
Koneen nimitys:
Magneettinen erotin
Valmistaja:
die magnetprofis
Malli:
DMPM1400
Valmistusvuosi:
2024
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Brunnenstraße. 11, 86424 Dinkelscherben, Deutschland Saksa
Kuvaus
Pysyvä ylihihnamagneettierotin
TYYPPI DMPM1400
2.000 x 900 x 220mm
=====
Raskas teräsrakenne, hitsattu
Rakenne hitsattu ja maalattu RAL 7016 (antrasiitinharmaa)
Magneettimitat: 1.400x500x180mm
Vetotela ja vastatela S235-terästä, hitsattu ja koneistettu
Ø220x700mm, tynnyrimaisesti sorvattu, akseli laakeripesillä kiinnitetty.
Voimanlähde: Laippavaihdemosaattori GEMOTEG 1,1 kW, nopeus 0,4-0,6 m/s
Liitäntä 400 V, 50 Hz, suojausluokka IP54
Voimansiirto asennusvalmiina moottorin liitinkoteloon saakka
(Käyttöönotto sähköalan ammattilaisen toimesta.)
PU-kuljetushihna DM 20/2 0+010 PU musta matta, paksuus 5,4 mm
Gbjdehun U Uspfx Afvel
Kuljetushihnan leveys: 650 mm
10 kpl TG-40-ristikkoja, korkeataajuushitsattu
Hihnamateriaali: kolmikerroksinen, erityisen poikittaisjäykkä
* varustettu ruostumattomilla Alligator-liittimillä RS125
Magneettiset ominaisuudet:
Asennettu magneettisydän: strontiumferriitti Y30
Kotelo tiiviisti suljettu ja tiivistetty 1.4301 ruostumattomalla teräslevyllä ja navalla.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Rekisteröitynyt vuodesta: 2016
96 Verkkoilmoitukset
Soita
Lähetä kysely
Maaus
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.
Puhelin & Faksi
+49 8236 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Pussitusjärjestelmä Haver&Boecker Abfüllanlage Rotopacker
more images
Saksa Warburg
1 536 km
Pussitusjärjestelmä
Haver&BoeckerAbfüllanlage Rotopacker
Pieni ilmoitus
Saksa Dinkelscherben
1 787 km
Elintarvikkeiden kuljetinhihna FDA:n mukainen valkoinen
die magnetprofisFood conveyor belt FDA compliant white
Varastosillo metallista Holtrop & Jansma
Unkari Szentendre
Varastosillo metallista
Holtrop & Jansma
CNC-sorvaus- ja jyrsintäkeskus EMCO Hyperturn 665 MC Plus
Itävalta Jakling
CNC-sorvaus- ja jyrsintäkeskus
EMCOHyperturn 665 MC Plus
Tarkistettu myyjä
Kaasulämpöpumppu Ilmastointi VRF Panasonic ECO G VRF "Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW
Unkari Tata
Kaasulämpöpumppu Ilmastointi VRF
Panasonic ECO G VRF"Sanyo" Kühll: 56 kW Heizl:67 kW