Festo ADVU-25-120-P-A
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Kompakti sylinteri Festo ADVU-25-120-P-A
more Images
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Festo ADVU-25-120-P-A
Konetiedot
Koneen nimitys:
Kompakti sylinteri
Valmistaja:
Festo
Malli:
ADVU-25-120-P-A
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Myyjän sijainti:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Saksa Saksa
Kuvaus
Pyörösylinteri, pneumatiikkasylinteri, standardisylinteri, ilmasylinteri, pneumatiikkamäntä, ilmäntä
-Iskun pituus: 120 mm
-Mäntäpään halkaisija: 25 mm
-Karantie: 10 mm