Festo ADVU-63-50-A-P-A
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Kompakti sylinteri Festo ADVU-63-50-A-P-A
more Images
Festo ADVU-63-50-A-P-A
Festo ADVU-63-50-A-P-A
Festo ADVU-63-50-A-P-A
Festo ADVU-63-50-A-P-A
Konetiedot
Koneen nimitys:
Kompakti sylinteri
Valmistaja:
Festo
Malli:
ADVU-63-50-A-P-A
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Pneumaattisylinteri, ilmasylinteri, standardisylinteri, puristussylinteri
- Festo tyyppi: ADVU-63-50-A-P-A
- Mäntä: Ø 63 mm
- Männänvarsi: Ø 16 mm
- Isku: 50 mm
Gjdpfxjd S A U Ue Afvjbl
- Suurin paine: 10 bar