Festo DNU-40-105-PPV-A
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Pneumatikzylinder Festo DNU-40-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Festo DNU-40-105-PPV-A
Konetiedot
Koneen nimitys:
Pneumatikzylinder
Valmistaja:
Festo
Malli:
DNU-40-105-PPV-A
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Pneumaattisylinteri, ilmasylinteri, pneumaattinen mäntä, ilmäntä
-Valmistaja: Festo, standardisylinteri tyyppi DNU-40-105-PPV-A
Gsdpjg Twipofx Afvebl
-Iskun pituus: 105 mm
-Mäntä: Ø 40 mm
-Mäntävarsi: Ø 16 mm / M12 x 1,25