Festo DSBC-80-100-PPVA-N3 Hub 100 mm
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2021
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Pneumaattinen sylinteri Festo DSBC-80-100-PPVA-N3  Hub 100 mm
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Pneumaattinen sylinteri
Valmistaja:
Festo
Malli:
DSBC-80-100-PPVA-N3 Hub 100 mm
Valmistusvuosi:
2021
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Pneumaattisylinteri, ilmasylinteri, pneumaattinen mäntä, ilmäntä
- Valmistaja: Festo, standardisylinteri tyyppi DSBC-80-100-PPVA-N3 1383337
- Iskun pituus: 100 mm
- Mäntä: Ø 80 mm
Gisdpfx Aijxy Imcjpet
- Männänvarsi: Ø 25 mm / M20
- Kiinnitys: Ø 20 mm
- Suurin paine: 12 bar