Festo DSBC-80-160-PPVA-N3 Hub 160 mm
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Pneumaattinen sylinteri Festo DSBC-80-160-PPVA-N3  Hub 160 mm
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Pneumaattinen sylinteri
Valmistaja:
Festo
Malli:
DSBC-80-160-PPVA-N3 Hub 160 mm
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Pneumaattisylinteri, ilmasylinteri, pneumaattinen mäntä, ilmäntä
- Valmistaja: Festo, normisylinteri tyyppi DSBC-80-160-PPVA-N3
- Iskunpituus: 160 mm
- Mäntä: Ø 80 mm
- Männänvarsi: Ø 25 mm / M20
- Kiinnitys: Ø 20 mm
- Maks. paine: 12 bar