Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone
FOREST-LINE

Valmistusvuosi
1997
Kunto
Käytetty
Sijainti
Ahmedabad Intia
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE
more Images
FOREST-LINE
FOREST-LINE
FOREST-LINE
FOREST-LINE

Konetiedot

Koneen nimitys:
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone
Valmistaja:
FOREST-LINE
Valmistusvuosi:
1997
Kunto:
hyvä (käytetty)

Hinta ja sijainti

Sijainti:
Ahmedabad, Gujarat, Indien Intia
Soita

Tarjouksen tiedot

Ilmoituksen tunnus:
A21125947
Päivitys:
viimeksi 30.01.2026

Kuvaus

Valmistaja: Line
Tyyppi: Seramill 240
Ohjaus: NUM 750

Työliike X: 6000 mm
Työliike Y: 2500 mm
Työliike Z: 950 mm
Psdpfjyf A H Nsx Aftepw
Pilariväli: 2400 mm
Pöytä: 6000 x 2100 mm
Automaattinen jyrsinkara: 2,5°
Karan kierrosnopeus: 3200 1/min
Syöttönopeus: 10 m/min
Koneen paino: noin 35 tonnia

Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.

Toimittaja

Rekisteröitynyt vuodesta: 2010

21 Verkkoilmoitukset

Trustseal icon
Soita

Lähetä kysely

Maaus 
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Huomautus: Pyyntösi välitetään kaikille kyseisen koneluokan myyjille. Tämän ansiosta voit saada erittäin paljon tarjouksia.
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.

Puhelin & Faksi

+352 621 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
Siirrettävä portaalijyrsinkone FOREST-LINE MODULILL 300G
more images
Saksa Saksa
1 514 km
Siirrettävä portaalijyrsinkone
FOREST-LINEMODULILL 300G
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
5-akselinen portaalijyrsinkone FIDIA GT 1710
5-akselinen portaalijyrsinkone FIDIA GT 1710
5-akselinen portaalijyrsinkone FIDIA GT 1710
5-akselinen portaalijyrsinkone FIDIA GT 1710
5-akselinen portaalijyrsinkone FIDIA GT 1710
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
2 288 km
5-akselinen portaalijyrsinkone
FIDIAGT 1710
Soita
Pieni ilmoitus
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
Portaalijyrsinkone FOREST-LINE SERAMILL V3 270 2T
more images
Brügg
2 019 km
Portaalijyrsinkone
FOREST-LINESERAMILL V3 270 2T
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
Portaali jyrsinkone FOREST-LINE Seramill 300G
more images
Belgia Lontzen
1 736 km
Portaali jyrsinkone
FOREST-LINESeramill 300G
Soita
Pieni ilmoitus
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
CNC-siltajyrsin Correa FP40/40
more images
Burgos
2 915 km
CNC-siltajyrsin
CorreaFP40/40
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375 FOREST-LINE Flexiax 508 - 5 axes  - 5 palettes
more images
Ranska Quincieux
2 230 km
5-akselinen kone X:1200 Y:1000 Z:1375
FOREST-LINEFlexiax 508 - 5 axes - 5 palettes
Soita
Huutokauppa
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone FOREST-LINE Minumac II S 35 TH/AC
Huutokauppa päättynyt
Saksa Nordrhein-Westfalen
1 607 km
Kaksoispilarinen portaalijyrsinkone
FOREST-LINEMinumac II S 35 TH/AC
buyer-protection
Pieni ilmoitus
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
Jyrsinkoneet - A montante mobile FPT Industrie RONIN M-60
more images
Matelica (MC)
2 238 km
Jyrsinkoneet - A montante mobile
FPT IndustrieRONIN M-60
Tarkistettu myyjä
Soita
Pieni ilmoitus
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
2-akselinen CNC-sorvi 2 Axis Cnc Lathe DN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
more images
Turkki İstanbul
2 338 km
2-akselinen CNC-sorvi
2 Axis Cnc LatheDN SOLUTIONS PUMA DNT2600L
Soita
Pieni ilmoitus
Hydraulinen särmäyspuristin 3000 mm x 170 t  HAP 170 30/25
Hydraulinen särmäyspuristin 3000 mm x 170 t  HAP 170 30/25
more images
Turkki Türkei
2 637 km
Hydraulinen särmäyspuristin 3000 mm x 170 t
HAP 170 30/25
Soita