FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Valmistusvuosi
2007
Kunto
Käytetty
Sijainti
Malsch Saksa
Työstökone - Sisätiloissa - Pystysuora FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
more Images
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
FRÖMAG FSR9-2000-MZ-PPC
Konetiedot
Koneen nimitys:
Työstökone - Sisätiloissa - Pystysuora
Valmistaja:
FRÖMAG
Malli:
FSR9-2000-MZ-PPC
Valmistusvuosi:
2007
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
Malsch Saksa
Kuvaus
Vetovoima - maks. 9 t
Iskunpituus - maks. 2000 mm
Työkappaleen halkaisija - maks. 900 mm
Kokonaistehontarve 25 kW