GEA-CFS SVR600-19-60-204
Kunto
Käytetty
Sijainti
Zwevegem Belgia
Spiraalipakastin GEA-CFS SVR600-19-60-204
more Images
GEA-CFS SVR600-19-60-204
GEA-CFS SVR600-19-60-204
GEA-CFS SVR600-19-60-204
Konetiedot
Koneen nimitys:
Spiraalipakastin
Valmistaja:
GEA-CFS
Malli:
SVR600-19-60-204
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Sijainti:
wulfsbergstraat 6, 8550 Zwevegem, Belgique Belgia
Kuvaus
NH3 (ammoniakki)
Raideleveys 600 mm
Kierre, jossa 19 kerrosta
150 kW
Giodpfsiimu Ijx Afvjt
maks. tuotekorkeus: ±55 mm