Keskitön pyöröhiomakone Ghiringhelli M100SP400
Työkappaleen halkaisija: 1–50 mm
Maks. pistohiontapituus: 100 mm
Hiomalaikan halkaisija maks.: 406 mm
Hiomalaikan halkaisija min.: 260 mm
Hiomalaikan leveys: 80 mm
Hiomalaikan pyörimisnopeus (uusi): 2140 1/min
Hiomalaikan pyörimisnopeus (kulunut): 2579 1/min
Pinta-nopeus: 45 m/s
Vetopyörän kääntyvyys: ±6 °
Vetopyörän halkaisija maks.: 200 mm
Vetopyörän halkaisija min.: 80 mm
Vetopyörän pyörimisnopeus: 0–140 1/min
Tasoittimen pyörimisnopeus: 200 1/min
CNC-ohjaus: Siemens 810 GA3
Koneen leveys: 3100 mm
Koneen syvyys: 2700 mm
Koneen korkeus: 2000 mm
Kokonaispaino: 2500 kg
Kokonaisteho: 12 kVA
Syöttöjännite: 380 V/50 Hz
Gbodpfxoxz R U Ee Afvsl
Hydraulipaine: 2–3 MPa
Pneumatiikkapaine: 0,5 MPa
Tietojen oikeellisuudesta, täydellisyydestä tai ajantasaisuudesta ei voida antaa takuuta.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Hiomalaikan leveys: 80 mm
Pinta-nopeus: 45 m/s
Vetopyörän kääntyvyys: ±6 °
CNC-ohjaus: Siemens 810 GA3
Koneen leveys: 3100 mm
Koneen syvyys: 2700 mm
Koneen korkeus: 2000 mm
Kokonaispaino: 2500 kg
Kokonaisteho: 12 kVA
Syöttöjännite: 380 V/50 Hz
Gbodpfxoxz R U Ee Afvsl
Hydraulipaine: 2–3 MPa
Pneumatiikkapaine: 0,5 MPa
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Gussago
2 076 km
Ghiringhelli M100 CNC 1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
GhiringhelliM100 CNC 1A
Pieni ilmoitus
Iserlohn
1 601 km
Pyörivä indeksointipöytä kiillotuskone
HAU
HAU
Contamine-sur-Arve
Centreless hiontakone cnc
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Contamine-sur-Arve
Centreless hiontakone cnc
GHIRINGHELLIM100
GHIRINGHELLIM100
Zuchwil
Automaattisorvi
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Offenbach an der Queich
Lieriöhiomakone - Ulkoasu
WMWSA6U x 3000
WMWSA6U x 3000
Dietzenbach
Jatkuva kiillotuskone
HAUR60
HAUR60
Offenbach an der Queich
Hammaspyörän muotoilukone
LORENZSN 8 / 630
LORENZSN 8 / 630
Dietzenbach
Jatkuva pyörivä pöytä kiillotuskone
BULAMP81 - sofort verfügbar
BULAMP81 - sofort verfügbar
Itävalta
CNC-puristimet
KK KletzerCNC Abkantpresse KKI EUROPA XL 6050 mm x 600 to, Y