Gillardon GB 30 V
Valmistusvuosi 1998
automaattinen syöttö 0,1/0,16/0,25
portaattomasti säädettävä kierrosnopeus 60-1600 r/min
kierroslukumittari
2-nopeuksinen moottori
työvalo
sulkupääliike 170 mm
ulottuvuus 2900 mm
pöydän koko 480x560 mm – kiinnityspinta 350x440 mm
MK 3 kiinnitys – Röhm pikaistukka 3-16 mm
Koneen korkeus 1980 mm – paino noin 400 kg
Kone toimii erittäin hiljaisesti ja tarkasti
Gsdpfoy Rh Hmox Afvsit
+ ruuvipuristin
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Gillardon GB 30 V
Valmistusvuosi 1998
kierroslukumittari
2-nopeuksinen moottori
työvalo
sulkupääliike 170 mm
ulottuvuus 2900 mm
Gsdpfoy Rh Hmox Afvsit
+ ruuvipuristin
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2005
55 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 4235 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Velen
1 588 km
Pylväspora
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Pieni ilmoitus
Velen
1 588 km
Pylväspora
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
Hochl. Pylväsporakone
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V