M 3232 S 6X4 WITH LOGLIFT F105Z 27A & LEEBUR HO...
Koukkuvarsijärjestelmä
Ginaf
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2001
Kunto
Käytetty
Sijainti
Meerkerk
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Koukkuvarsijärjestelmä
- Valmistaja:
- Ginaf
- Valmistusvuosi:
- 2001
- Kunto:
- erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- Meerkerk, Alankomaat
Soita
Tekniset tiedot
- Ajettuja kilometrejä:
- 483 500 km
- Teho:
- 315 kW (428,28 hv)
- Ensirekisteröinti:
- Polttoainetyyppi:
- diesel
- Renkaan koko:
- 385/65R22,5
- Akselikokoonpano:
- 6x4
- Akseliväli:
- 6 650 mm
- Polttoaine:
- diesel
- Polttoainesäiliön tilavuus:
- 430 l
- Väri:
- vihreä
- Ohjaamo:
- makuuhytti
- Vaihteistotyyppi:
- mekaaninen
- Vaihteiden määrä:
- 16
- Päästöluokka:
- Euro 3
- Jousitus:
- muu
- Istuimien määrä:
- 2
- Kokonaispituus:
- 9 310 mm
- Kokonaisleveys:
- 2 530 mm