GSL German Standard Lift D0500320AV10186
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Hydraulisylinteri GSL German Standard Lift D0500320AV10186
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hydraulisylinteri
Valmistaja:
GSL German Standard Lift
Malli:
D0500320AV10186
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Hydraulisylinteri, tukisylinteri, hydraulinen mäntä, painemäntä
-Sylinteri: Ø 50 mm
-Mäntävarsi: Ø 32 mm
-Putken ulkohalkaisija: mm
-Isku: 186 mm
-Kokonaispituus sisäänvedettynä: 535 mm
-Kiinnitysreikä: Ø 30 mm