GSL German Standard Lift D120050AAV10385
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Hydraulisylinteri GSL German Standard Lift D120050AAV10385
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hydraulisylinteri
Valmistaja:
GSL German Standard Lift
Malli:
D120050AAV10385
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Hydraulisylinteri, tukisylinteri, hydraulinen männänvarsi, paineventtiili
-Sylinterin halkaisija: Ø 100 mm
-Männänvarren halkaisija: Ø 50 mm
-Putken ulkohalkaisija: mm
-Isku: 385 mm
-Kok.pituus sisäänvedettynä: 680 mm
-Kiinnitysreikä: Ø 40 mm