D-7-S-2-2000
Pitkät tavarahyllyt
GUSTOS
D-7-S-2-2000
Kunto
Uusi
Sijainti
Velen
Konetiedot
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- 46342 Velen
- A4378810
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 16.08.2024
Kuvaus
Hyllyn kantavuus 21000 kg
Kantavuus tasoa kohden 3000 kg
Tasoja 7 kpl
Suositeltu materiaalipituus 6000 mm
Tolppaväli 2 x 2000 mm
Hyllyn korkeus 2440 mm
Mitat P x L x K m
Giodpsfgyg Isfx Aipet
Paras ratkaisu pitkien materiaalien varastointiin 3 pylväällä.
- Yksipuolinen malli.
Sinkitty allas 2 mm teräslevystä, pituus 4000 mm 344,-EUR
Sinkitty allas 2 mm teräslevystä, pituus 4000 mm, aukolla 387,-EUR
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Kantavuus tasoa kohden 3000 kg
Tasoja 7 kpl
Tolppaväli 2 x 2000 mm
Hyllyn korkeus 2440 mm
Mitat P x L x K m
Giodpsfgyg Isfx Aipet
- Yksipuolinen malli.
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2003
789 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 2863 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Hamburg
1 315 km
Säiliökontti
Supreme Containerhandel20-Fuß TANK CONTAINER | HAMBURG
Pieni ilmoitus
Buchholz
1 674 km
Öljysumun erotin
ISI Gruppe -RON 60 STR - 350 m³/h – 230 V
Slovenia
2018 BYSTRONIC ByStar Fiber 4020 6KW
BYSTRONICByStar Fiber 4020 6KW
BYSTRONICByStar Fiber 4020 6KW
Bad Sooden-Allendorf
Ruuvikompressori jäähdytyskuivaimella
SchneiderAM B 7-10 500 XBDK
SchneiderAM B 7-10 500 XBDK
Hövelhof
Vaakasuora sisäpuolinen avarruskone
Arthur KlinkRIW 10 x 1500 x 500
Malsch
Hammaspyörän muotoilija
PFAUTERPSA 300
PFAUTERPSA 300
Torres de la Alameda
CNC-sorvi
CMZTX 66
CMZTX 66
Linz
CNC-sorvaus-jyrsinkeskus
WFL Millturn Technologies GmbH & Co. KGM60-G MILLTURN 2000mm