HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Uusi
Sijainti
Itävalta Itävalta
Hitsauspöytä HISWeld HIS16V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hitsauspöytä
Valmistaja:
HISWeld
Malli:
HIS16V31510 - Aktion
Kunto:
uusi
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Itävalta
Kuvaus
Kunto: uusi
Toimitusaika: noin 2–4 viikkoa tilauksesta
Työalue: 1500 x 1000 mm
Kantavuus: 3000 kg
Paino: 272 kg
Sivupalkkien korkeus: 100 mm
Työtason paksuus: 12 mm
Reiän halkaisija: 16 mm
Premium-työpöytämme, joissa on 16 mm reikäjärjestelmä, ovat alan standardi ammattimaiseen ja teolliseen käyttöön. 3D-mallit muodostavat koko järjestelmän perustan, jota voidaan laajentaa vapaasti kaikkiin viiteen suuntaan.
Pöytämme erottuvat uuden CR75M+-pinnan korkean kovuusasteen, erittäin tarkan työskentelytason (+/- 0,05 mm) ja koko reikäverkoston tarkkojen toleranssien ansiosta.
3D-standardoitu hitsaus- ja kiinnityspöytä,
1500 x 1000 x 100 mm, kovapinnoitettu Cr75M+
Pöytäjärjestelmä: 16 mm
Materiaalin paksuus: 12 mm
Erityinen pintakäsittely ehkäisee hitsausroiskeiden kiinnittymistä
Sisältää pöydän rungon ja vakiojalat
* S355J2+N teräs, kovakäsitelty Cr75M+
* Reikä: 16 mm, materiaalin paksuus: 12 mm
Gsdpfxeyq Srxo Afvobl
* Sisältää pinnoitetun pöydän rungon
* 100 mm sivupalkki, kaksirivinen reikäkuvio, reikien väli 25 mm
* Työtaso hienoskaalauksella kahdella sivulla sekä 50 x 50 mm ruudukkoviivoin
* Reunat ja reiät pyöristetty ja viimeistelty
* Tukevat vakiojalat, kantavuus 1 t/jalka; pyörillä 500 kg/jalka
NYT SAATAVILLA ATTRAKTIIVISENA TARJOUSPAKETTINA:
SIS. 32-OSAINEN STARTERSETTI
SIS. 12-OSAINEN HISWELD-PACK-1
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Rekisteröitynyt vuodesta: 2006
600 Verkkoilmoitukset
Trustseal icon
Soita
Lähetä kysely
Maaus
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
Kiina, Kansantasavalta
Taiwan
Iran
Bangladesh
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.
Puhelin & Faksi
+43 2236 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Nosturin varsi BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
Unkari Tatabánya
1 664 km
Nosturin varsi
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)