HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Uusi
Sijainti
Itävalta Itävalta
Hitsauspöytä HISWeld HIS28V32412 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
HISWeld HIS28V32412 - Aktion
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hitsauspöytä
Valmistaja:
HISWeld
Malli:
HIS28V32412 - Aktion
Kunto:
uusi
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Itävalta
Kuvaus
Kunto: uusi
Toimitusaika: noin 2–4 viikkoa tilauksesta
Gbodpowiriijfx Afvel
Työalue: 2400 x 1200 mm
Pöydänkorkeus: 850 mm
Kantavuus: 8000 kg
Paino: 945 kg
Sivupalkkien korkeus: 200 mm
Reiän halkaisija: 28 mm
PREMIUM-PÖYTÄJÄRJESTELMÄMME, JOSSA ON 28 MM REIKÄJÄRJESTELMÄ, ASETTAVAT STANDARDIN AMMATTI- JA TEOLLISUUSKÄYTTÖÖN. 3D-MALLIT OVAT KOKO JÄRJESTELMÄN PERUSTA. JÄRJESTELMÄÄ VOIDAAN LAAJENTAA JOKAISEEN VIITEEN SUUNTAAN.
* Koneistettu täyslevypöytälevy 25 mm S355J2+N -teräksestä, korkea mittatarkkuus (+/- 0,05 mm), pyöristetyt reunat ja reiät
* KOVAKROMATTU PÖYTÄPINTA CR75M+
* Tarkka mitan- ja yhteensopivuus 28 mm reikään sopiville työkaluille (yhteensopiva muiden premium-valmistajien järjestelmien kanssa)
* 100 x 100 mm ristikkoviivoitus
* Useita jalkavaihtoehtoja: vakiomalli, korkeussäädettävä, pyörillä
* Kaikkia sivuja kiertävät 200 mm korkeat sivupalkit, kolmella rei’itysrivillä (ylä/ala, 50 mm etäisyys)