Hoerbiger LB2251605004M
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Hydraulisylinteri Hoerbiger LB2251605004M
more Images
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Hoerbiger LB2251605004M
Konetiedot
Koneen nimitys:
Hydraulisylinteri
Valmistaja:
Hoerbiger
Malli:
LB2251605004M
Kunto:
hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
Hydraulisylinteri, tukisylinteri, hydraulinen männänvarsi, puristustappi
- männän halkaisija: 38 mm
- männänvarsi: 16 mm
- iskunpituus: 500 mm
- kokonaispituus sisään vedettynä: 710 mm
- kokonaispituus ulos vedettynä: 1170 mm