HOLZMA HPP 91-ZN-4100
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
1991
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Zeulenroda-Triebes Saksa
Panelisaha HOLZMA HPP 91-ZN-4100
more Images
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
HOLZMA HPP 91-ZN-4100
Konetiedot
Koneen nimitys:
Panelisaha
Valmistaja:
HOLZMA
Malli:
HPP 91-ZN-4100
Koneen numero:
Valmistusvuosi:
1991
Kunto:
käyttövalmis (käytetty)
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
Sijainti:
Weißendorfer Str. 7, 07937 Zeulenroda-Triebes, Deutschland Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Tulojännite:
380 V
Ottovirta:
48 A
Tuloj频率:
50 Hz
Tulovirran tyyppi:
Ilmastointi
Leikkuukorkeus (enint.):
80 mm
Leikkuuleveys (maks.):
4 100 mm