Horizon VAC-60Ha | 2005 | 36 milj.Horizon
VAC-60
Horizon VAC-60Ha | 2005 | 36 milj.
Horizon
VAC-60
Valmistusvuosi
2005
Kunto
Käytetty
Sijainti
Volkach 

Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Horizon VAC-60Ha | 2005 | 36 milj.
- Valmistaja:
- Horizon
- Malli:
- VAC-60
- Valmistusvuosi:
- 2005
- Kunto:
- käytetty
Hinta ja sijainti
- Myyjän sijainti:
- Im Seelein 8, 97332 Volkach, Saksa

Soita
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A20090720
- Viitenumero:
- 23183
- Päivitys:
- viimeksi 29.10.2025
Kuvaus
Horizon VAC-60Ha keräilytorni, käytetty
Horizon VAC-60Ha on tehokas keräilytorni, joka on suunniteltu laajennusmoduuliksi olemassa oleviin Horizon-keräilyjärjestelmiin, mutta voi toimia myös itsenäisesti. Tämä kone tarjoaa useita ominaisuuksia, jotka tekevät siitä arvokkaan osan paino- ja kustannusteollisuudessa.
Erityisominaisuudet:
- VAC-60Ha on suunniteltu lisä- tai yksittäiseksi torniksi kapasiteetin laajentamiseksi olemassa oleviin järjestelmiin
- Asemien lukumäärä: 6 asemaa
- Paperinkäsittely: Käsittelee arkkeja koossa 120 x 148 mm – 350 x 500 mm, paperipaino 40–300 g/m²
- Käsittelynopeus: Tukee jopa 10 000 setin käsittelyä tunnissa
- Integrointi: Yhteensopiva ja helposti liitettävissä olemassa oleviin VAC-järjestelmiin
Tekniset tiedot:
- Mitat: 842 x 652 x 1 962 mm
- Paino: n. 315 kg
- Sähköliitäntä: 230V, 50/60Hz
Lodpfx Aijxgd Naozsag
- Lastauskorkeus: 130 mm per asema
Huoleton palvelupaketti
Huolehdimme kaikesta: turvallisesta pakkauksesta ja kuljetuksesta tullimuodollisuuksiin asti. Halutessasi voimme myös laatia räätälöidyn leasing-tarjouksen.
Kestävä ja taloudellinen ratkaisu
Valitsemalla käytetyn koneen säästät sekä ympäristöä että budjettiasi. Mahdollisista käytön jäljistä huolimatta saat laadukkaan tuotteen houkuttelevaan hintaan.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Horizon VAC-60Ha on tehokas keräilytorni, joka on suunniteltu laajennusmoduuliksi olemassa oleviin Horizon-keräilyjärjestelmiin, mutta voi toimia myös itsenäisesti. Tämä kone tarjoaa useita ominaisuuksia, jotka tekevät siitä arvokkaan osan paino- ja kustannusteollisuudessa.
Erityisominaisuudet:
- VAC-60Ha on suunniteltu lisä- tai yksittäiseksi torniksi kapasiteetin laajentamiseksi olemassa oleviin järjestelmiin
- Asemien lukumäärä: 6 asemaa
- Paperinkäsittely: Käsittelee arkkeja koossa 120 x 148 mm – 350 x 500 mm, paperipaino 40–300 g/m²
- Käsittelynopeus: Tukee jopa 10 000 setin käsittelyä tunnissa
- Integrointi: Yhteensopiva ja helposti liitettävissä olemassa oleviin VAC-järjestelmiin
Tekniset tiedot:
- Mitat: 842 x 652 x 1 962 mm
- Paino: n. 315 kg
- Sähköliitäntä: 230V, 50/60Hz
Lodpfx Aijxgd Naozsag
- Lastauskorkeus: 130 mm per asema
Huoleton palvelupaketti
Huolehdimme kaikesta: turvallisesta pakkauksesta ja kuljetuksesta tullimuodollisuuksiin asti. Halutessasi voimme myös laatia räätälöidyn leasing-tarjouksen.
Kestävä ja taloudellinen ratkaisu
Valitsemalla käytetyn koneen säästät sekä ympäristöä että budjettiasi. Mahdollisista käytön jäljistä huolimatta saat laadukkaan tuotteen houkuttelevaan hintaan.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Hc | 2004 | 3 milj.
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Saksa
1 514 km
Lyöntisylinteri
HeidelbergOHT
HeidelbergOHT
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Hc | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Ha | 2010
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Emskirchen
1 660 km
Taittokone / taittokone
StahlTF 78 / 6-4-2
StahlTF 78 / 6-4-2
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Ha
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Hm | 2006
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Dresden
1 413 km
Laminointikone
VividMatrix MX370P
VividMatrix MX370P
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Volkach
1 647 km
Horizon VAC-60Ha | VAC-60Hm | VAC-60Hc | 11 milj., 500 000
HorizonVAC-60
HorizonVAC-60
Onnistunut
Viestisi on lähetetty.
Pieni ilmoitus
Mitterndorf
1 720 km
Generaattori Generaattori
CGMe41
CGMe41
Ilmoituksesi on poistettu onnistuneesti
Tapahtui virhe



















































