MA 132S38-2A
Sähkömoottori 7,5 kW 2880 rpm
IAEA
MA 132S38-2A
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Valmistaja:
- IAEA
- Malli:
- MA 132S38-2A
- Kunto:
- hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- 26215 Wiefelstede, DE
- A2463784
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 16.01.2026
Kuvaus
Kolmivaihemoottori, sähkömoottori
- Teho: 7,5 kW
- Kierrosluku: 2880 rpm
- Akseli: Ø 38 mm
- Rakenne: B3
- Suojausluokka: IP 44
- Hinta: kappalehinta
- Määrä: 3 kpl saatavilla
Gbedpecnhbkefx Afvol
- Mitat: 430/260/K310 mm
- Paino: 56,2 kg
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
- Teho: 7,5 kW
- Kierrosluku: 2880 rpm
- Akseli: Ø 38 mm
- Rakenne: B3
- Suojausluokka: IP 44
- Hinta: kappalehinta
- Määrä: 3 kpl saatavilla
Gbedpecnhbkefx Afvol
- Mitat: 430/260/K310 mm
- Paino: 56,2 kg
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 4402 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Tatabánya
1 664 km
Paalain
FolienpresseMBT MV-250 S (1560)
Pieni ilmoitus
Ennepetal
1 624 km
Kolmivaiheinen asynkronimoottori 75 kW