YLS-5000 YLS-5000-S1T
Kuitulaserjärjestelmä
IPG Ytterbium
YLS-5000 YLS-5000-S1T
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Borken
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Kuitulaserjärjestelmä
- Valmistaja:
- IPG Ytterbium
- Malli:
- YLS-5000 YLS-5000-S1T
- Kunto:
- erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Sijainti:
- Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland
- A16212379
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 10.02.2025
Kuvaus
IPG
Guodpotr Ep Nsfx Aipsb
Tyyppi: YLS - 5000
Kuvaus:
IPG Ytterbium-laserjärjestelmä YLS-5000-S1T
5 kW laserteho
Kompakti perusrakenne
Erittäin tehokkaat ECO-moduulit
Yhteensopiva kaikkien prosessipäiden kanssa
Riippumaton tehonsäätö kenttäväyläliitännän kautta
Laajennettu IPG-virtalähde integroidulla turvatoiminnolla
Laserin emissio ON -valvonta
Tiedot:
YLS-5000-S1T
400-460V AC 3-vaihe/PE
50/60Hz
59A
63A/80kA
Valmistusvuosi: 2011 Sarjanumero: 11101050
Kunto: käytetty
Toimitussisältö: (katso kuva)
(Tekniset tiedot voivat muuttua ja virheelliset tiedot mahdollisia!)
Lisäkysymyksiin vastaamme mielellämme puhelimitse.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Guodpotr Ep Nsfx Aipsb
Tyyppi: YLS - 5000
5 kW laserteho
Kompakti perusrakenne
Laserin emissio ON -valvonta
Tiedot:
YLS-5000-S1T
400-460V AC 3-vaihe/PE
50/60Hz
59A
63A/80kA
Kunto: käytetty
Toimitussisältö: (katso kuva)
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 2861 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Babberich
1 620 km
CNC-sorvi HEYLIGENSTAEDT - NDC 71
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
HEYLIGENSTAEDTNDC 710 / 1800
Pieni ilmoitus
Birmingham
1 947 km
Särmäyspuristin
bystronicpr100
bystronicpr100
Leipzig
Laserleikkauskone
Dynamic Power Laser GmbH12 kW-DPL 1530 - Messepreis
Birmingham
Laserleikkauskone
BystronicBystar 3015
BystronicBystar 3015
Empfingen
Läppäkone
WoltersAC 500 F
WoltersAC 500 F
Bienne
Lieriömäinen hiomakone
StuderS 36 CNC Heavy Duty
StuderS 36 CNC Heavy Duty
Laser
Bystronic4.4kw
Bystronic4.4kw
Tata
Ruuvikompressori, jossa on jäähdytyskuivain
Kaeser ASD 32T3,16m3/min 8bar 18,5kw