IPG Lss-5M-3500-3F
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Borken Saksa
Laserhitsauspistooli IPG Lss-5M-3500-3F
more Images
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
IPG Lss-5M-3500-3F
Konetiedot
Koneen nimitys:
Laserhitsauspistooli
Valmistaja:
IPG
Malli:
Lss-5M-3500-3F
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Saksa
Kuvaus
Tässä tarjoamme Ytterbium-kuitulaserin.
Laserhitsauspihdit LSS5 M täydentävät tuotesarjaa kompaktina hitsaustyökaluna.
Trifokaalitekniikka 3500W Laserpihti
Ohjain 3F
Käyttötila: CW/moduloitu
Aallonpituus: 1070 nm
Laserteho, pääsäteily: 3,0 kW
Laserteho, sivusäteilyt: 2 × 0,25 kW
Pistekoko (riippuu kuidusta ja optiikasta), µm: 250–600
Tehontarve: 3500 W laserteho
Käyttösykli: 30 % (jäähdyttimen kanssa) 3,5 kW
Mitat, ohjain L × S × K, mm: 608 × 808 × 1335
Paino: 250 kg
LSS-5M-3500-3F
400-460V AC 3P/PE
50/60Hz
32A/120k