EuroCargo ML150E24 WS 4x4, Euro3, mehrfach
Kuorma-auton runko
Iveco
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Kunto
Uusi
Sijainti
Bovenden
Konetiedot
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
- Myyjän sijainti:
- Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Saksa
Soita
Tekniset tiedot
- Teho:
- 176 kW (239,29 hv)
- Polttoainetyyppi:
- diesel
- Omamassa:
- 5 900 kg
- Maksimi kuormauspaino:
- 9 100 kg
- Kokonaispaino:
- Renkaan koko:
- 395/85R20
- Akselikokoonpano:
- 4x4
- Akseliväli:
- 4 150 mm
- Jarrut:
- vakio kaasu
- Väri:
- valkoinen
- Ohjaamo:
- päiväohjaamo
- Vaihteistotyyppi:
- mekaaninen
- Päästöluokka:
- Euro 3
- Jousitus:
- teräs
- Istuimien määrä:
- 3
- Varusteet:
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A21613448
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 28.03.2026
Kuvaus
Gsdpfx Ajyxw Rksfvebl
Wheelbase: 4150 mm. Gearbox: ZF 6 S 800 TO, drum brakes, ABS.
New vehicle from stock! Not eligible for EU registration!
Spare wheel available at extra cost!
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Gsdpfx Ajyxw Rksfvebl