Sähköiset lavansiirtovaunutJungheinrich
EJE 116
Sähköiset lavansiirtovaunut
Jungheinrich
EJE 116
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
1 100 €
Valmistusvuosi
2008
Kunto
Käytetty
Sijainti
Nürtingen 

Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Sähköiset lavansiirtovaunut
- Valmistaja:
- Jungheinrich
- Malli:
- EJE 116
- Koneen numero:
- 15081
- Valmistusvuosi:
- 2008
- Kunto:
- käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
1 100 €
- vuokraus:
- on mahdollista
- Myyjän sijainti:
- Max-Born-Str. 1-3, 72622 Nürtingen, Saksa

Soita
Tekniset tiedot
- Kantavuus:
- 1 600 kg
- Nostokorkeus:
- 200 mm
- Kuormapiste:
- 600 mm
- Rakennuskorkeus:
- 1 300 mm
- Haarukan pituus:
- 1 150 mm
- Kokonaispaino:
- 544 kg
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A22155477
- Päivitys:
- viimeksi 27.06.2026
Kuvaus
moottorityyppi: Sähkö, valmistaja: Jungheinrich
Hsdszffhzopfx Ah Rep
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Hsdszffhzopfx Ah Rep
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Rekisteröitynyt vuodesta: 2024
315 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 7022 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Düsseldorf
1 652 km
Matalan nostolaitteen poimuri
JungheinrichEJE 116 // Elektro // neue UVV
JungheinrichEJE 116 // Elektro // neue UVV
Pieni ilmoitus
Misterton
1 823 km
Sähköinen haarukkatrukki
JungheinrichEJE116
JungheinrichEJE116
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116 --> res. CP 03.07.26!
JungheinrichEJE 116 --> res. CP 03.07.26!
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116
JungheinrichEJE 116
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116
JungheinrichEJE 116
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116
JungheinrichEJE 116
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116 Batterie aus 2020
JungheinrichEJE 116 Batterie aus 2020
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116
JungheinrichEJE 116
Pieni ilmoitus
Nürtingen
1 797 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116 (Batterie aus 2021)
JungheinrichEJE 116 (Batterie aus 2021)
Pieni ilmoitus
Banská Bystrica
1 525 km
Sähköiset lavansiirtovaunut
JungheinrichEJE 116i Li-ion/ 2022y/ 1.6t/ 278kg (5pc)
JungheinrichEJE 116i Li-ion/ 2022y/ 1.6t/ 278kg (5pc)
Ilmoituksesi on poistettu onnistuneesti
Tapahtui virhe















































































































































































































