Kalmar DCG250-12LB
VB alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2016
Kunto
Käytetty (täysin toimintakuntoinen)
Sijainti
Hamburg Saksa
Diesel trukit Kalmar DCG250-12LB
more Images
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Konetiedot
Koneen nimitys:
Diesel trukit
Valmistaja:
Kalmar
Malli:
DCG250-12LB
Valmistusvuosi:
2016
Kunto:
käytetty
Toiminnallisuus:
täysin toimintakuntoinen
Käyttötunnit:
20 771 h
Hinta ja sijainti
VB alv 0% (veroton)
vuokraus:
on mahdollista
Myyjän sijainti:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Saksa Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Kantavuus:
25 000 kg
Nostokorkeus:
4 060 mm
Polttoainetyyppi:
diesel
Mastityyppi:
simplex
Rakennuskorkeus:
3 800 mm
Haarukkakelkan leveys:
3 050 mm
Haarukan pituus:
2 340 mm
Omamassa:
34 800 kg
Kokonaispituus:
6 300 mm
Vetotyyppi:
Diesel
Rakennusleveys:
3 050 mm
Kuvaus
Dieseltrukki
Kuorman painopiste: 1200
Haarukan leveys: 250 mm
Haarukan paksuus: 100 mm