SCI 800-10 SA
Puoliautomaattinen hiekkapuhallushytti
LandReko
SCI 800-10 SA
Kunto
Uusi
Sijainti
Bochum
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Valmistaja:
- LandReko
- Malli:
- SCI 800-10 SA
- Kunto:
- uusi
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Bochum, Saksa
Kuvaus
Tekniset tiedot:
• Kammion tilavuus: 990 litraa
• Sähköliitäntä: 230V ~ / 50Hz
• Nimelliskäyttöpaine: enintään 10 bar
• Puhdistusteho: jopa 15 m²/h
Gbjdpsft Sq Hefx Afvel
• Puhdistusluokka: SA-2.0 (syvä ja laaja korroosio)
• Ilmantarve: 500 l/min (4,0 mm suuttimella)
• Maksimi ilmavirtaus: jopa 1 500 l/min
• Tuetut suuttimen halkaisijat: 4–10 mm
• Hiekkaventtiili: Vakuum-BRAGO
• Puhalluspistooli: Vakuum-CTR
• Työalueen mitat: 1 600 x 870 x 730 mm
• Tarkastusikkunan koko: 305 x 610 mm
• Työpöydän maks. kuormitus: jopa 250 kg
• Valaistus: LED, säädettävissä +/- 90 astetta (kaksi yksikköä)
• Pintakäsittely: pulverimaalattu
• Työskentelylämpötila: 10 – +50 °C
• Tarkastusventtiili: Kyllä
• Kuvassa esimerkki SCI-800-10 SA -kokoonpanosta
Tarjoukseen sisältyy:
• Land Reko SCI-800-10 SA kammioruisku puoliautomaattinen
• 8 kpl Borcarbidi-suutinta vapaavalintaisesti (4–10 mm)
• Pneumaattiset liitännät
• Työpaineen säätöjärjestelmä ruiskutusaluille
• Käsikäyttöinen rullarata 1,5 m x 2 kpl
• Automaattinen ruisku- ja hiekkaventtiili x 8
• Työkappaleen puhallusjärjestelmä prosessoinnin jälkeen
• CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus
• Käyttöohje (saksa)
• 24 kuukauden takuu kuluttajille
• 24 kuukauden takuu yrityksille
• Ilmainen toimitus
• Laite saatavilla myös leasingilla tai rahoituksella
• Laite tilaustuote. Toimitusaika 8 viikkoa tilauksesta.
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
• Kammion tilavuus: 990 litraa
• Sähköliitäntä: 230V ~ / 50Hz
• Puhdistusteho: jopa 15 m²/h
Gbjdpsft Sq Hefx Afvel
• Puhalluspistooli: Vakuum-CTR
• Tarkastusventtiili: Kyllä
Tarjoukseen sisältyy:
• Pneumaattiset liitännät
• Käyttöohje (saksa)
• Ilmainen toimitus
Lähetä kysely
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Wijchen
1 645 km
Suihkujärjestelmät Vacu-Blast Ventus 150P 1994
Vacu-BlastVentus 150P
Vacu-BlastVentus 150P
Pieni ilmoitus
Möttingen
1 737 km
Räjäytystila raskaan teollisuuden komponenteille
SAPI GMBH SandstrahlanlageGroßraum-Sandstrahlhalle für Industrie
Bochum
Automaattinen hiekkapuhallus
LandRekoSCI 800-10 FA
LandRekoSCI 800-10 FA
Langwedel
TIG-hitsaaja
KjellbergTIG 321 AC/DC
KjellbergTIG 321 AC/DC
Möttingen
Injektorihiekkapuhalluskaapit ammattilaisille
SAPI SandstrahlkabinenInjektor-Sandstrahlkabinen
Skarżysko-Kamienna
Automaattiset suihkutuskaapit dryinilla
ROMER / Myjnie automatyczneAutomat
Sindelfingen
4-pyöräinen trukki
LindeE20-01
LindeE20-01
Offenbach an der Queich
Pumppuyksikkö
DEPADL15-PM-TTT
DEPADL15-PM-TTT
Räjäytyskaappien kierrätys- ja suodatinjärjestelmä
MM 2010 DruckstrahlkabineIntegrierter Patronenfilter
Detmold
Boge C9 7.5kW ruuvikompressori
BogeC 9 10 bar
BogeC 9 10 bar