Lenze G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2018
Kunto
Käytetty
Sijainti
Wiefelstede Saksa
Vaihdemoottori 0,75 kW 106 rpm Lenze G50BH121MVAR2C00  M55AP080M045E00CTZ
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Vaihdemoottori 0,75 kW 106 rpm
Valmistaja:
Lenze
Malli:
G50BH121MVAR2C00 M55AP080M045E00CTZ
Valmistusvuosi:
2018
Kunto:
erittäin hyvä (käytetty)
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Sijainti:
26215 Wiefelstede, DE Saksa
Kuvaus
- Valmistaja: Lenze, kartiopyörävaihdemoottori
- Vaihde: Tyyppi G50BH121MVAR2C00
- Kierrosluku: 106,0 rpm / Vääntömomentti: 65 Nm
- Moottori: Tyyppi M55AP080M045E00CTZ
- Teho: 0,75 kW / 50 Hz
Gbsdpoxt Dniofx Afvel
- Akseli: Ø 25 x 45 mm