Arkkilaser
LVD PHOENIX

Valmistusvuosi
2023
Kunto
Uusi
Sijainti
Lithuania Liettua
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
Arkkilaser LVD PHOENIX
more Images
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
LVD PHOENIX
Näytä kuvat
Näytä kartta

Konetiedot

Koneen kuvaus:
Arkkilaser
Valmistaja:
LVD
Malli:
PHOENIX
Valmistusvuosi:
2023
Kunto:
uusi

Hinta ja sijainti

Sijainti:
Lithuania Liettua
Soita

Tarjouksen tiedot

Listaustunnus:
A8023916
Päivitetty viimeksi:
06.02.2025

Kuvaus

! Konekohde asiakkaille Liettuassa, Latviassa ja Virossa.

LVD PHOENIX -laser on kuitulaserleikkauskone, joka yhdistää korkean dynamiikan ja joustavuuden paksujen materiaalien leikkaukseen. PHOENIX on saatavilla eri kokoisina: 3 m x 1,5 m, 4 m x 2 m ja 6 m x 2 m. Teholähtevaihtoehdot ovat 4 kW–20 kW. Vakiotoimitukseen sisältyy automaattinen vaihtopöytä, leikkuupää, adaptiivinen kollimointiyksikkö (jopa 12kW), kapasitiivinen korkeudensäätö, automaattinen suuttimien puhdistus, automaattinen levyn referointi, automaattinen leikkauskaasun valinta (happi, typpi ja paineilma), jäähdytin ja savunpoistojärjestelmä, sekä SIEMENS-ohjausyksikkö. PHOENIX-laserleikkauskoneet ovat yhteensopivia laajan automaatioratkaisujen valikoiman kanssa, kuten levyjen lastaus-/purku- ja varastointijärjestelmät (jopa 6 metriin saakka) sekä automaattinen suuttimen vaihto.

Csdpfoiy N Npsx Ac Horh
Vaihtopöytä
Kaikissa PHOENIX-lasereissa on automaattiset vaihtopöydät. Pöydän korkeus on 930 mm. Pöydän vaihtoajan nopeus riippuu laserin koosta: 3015-mallilla 35 s, 4020-mallilla 39 s ja 6020-mallilla 48 s. PHOENIX 4020- ja 6020-malleissa pöydät on jaettu 2 m x 1 m moduuleihin, mikä mahdollistaa helpon vaihdon.

Leikkuupää
PHOENIX-laserien tehovaihtoehdot ovat 4–20 kW (saatavilla: 4 kW, 6 kW, 10 kW, 12 kW, 20 kW). Leikkuupäässä 4–12 kW lasereissa voidaan käyttää 150 mm tai 200 mm polttolinssejä. Tehokkaimmissa 20 kW lasereissa käytetään 250 mm polttolinssejä.

Runko
PHOENIX 3015 -mallissa on hitsattu teräksinen monorunkorakenne, joka mahdollistaa nopeat kiihtyvyydet tarkkuuden säilyessä. Korkean rungon jäykkyyden ansiosta erityisiä perustuksia ei tarvita. PHOENIX 4020- ja 6020-mallien runko koostuu neljästä osasta: yhdestä jäykästä vasemmasta ja oikeasta runko-osasta, jotka on yhdistetty kahdella pultattavalla poikkipalkilla.

Mainos käännettiin automaattisesti ja käännösvirheet ovat mahdollisia.

Toimittaja

Rekisteröity alkaen:: 2020

80 Verkkoilmoitukset

Trustseal Icon
Soita

Lähetä pyyntö

Maaus 
Saksa
Itävalta
Sveitsi
Yhdysvallat
Yhdistynyt kuningaskunta
Ranska
Belgia
Espanja
Meksiko
Italia
Alankomaat
Puola
Venäjän federaatio
Valko-Venäjä (Valko-Venäjän tasavalta)
Ukraina
Viro
Turkki
Uusi-Seelanti
Irlanti
Tšekin tasavalta
Tanska
Suomi
Ruotsi
Norja
Luxemburg
Kreikka
Liettua
Latvia
Islanti
Portugali
Brasilia
Venezuela
Argentiina
Unkari
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroatia
Bulgaria
Pohjois-Makedonia
Bosnia ja Hertsegovina
Israel
Egypti
Marokko
Intia
Indonesia
Etelä-Korea
Japani
Thaimaa
Malesia
Vietnam
China
Taiwan
Iran
Bangladesh
Afganistan
Huomautus: Pyyntösi välitetään kaikille kyseisen koneluokan myyjille. Tämän ansiosta voit saada erittäin paljon tarjouksia.
Pyyntöä ei voitu lähettää. Yritä myöhemmin uudelleen.

Puhelin & Faksi

+370 5 20... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
pieni ilmoitus
Kuitulaserleikkauskone LVD Phoenix FL 3015
Kuitulaserleikkauskone LVD Phoenix FL 3015
Kuitulaserleikkauskone LVD Phoenix FL 3015
Kuitulaserleikkauskone LVD Phoenix FL 3015
Kuitulaserleikkauskone LVD Phoenix FL 3015
more images
Italia Italia
2 398 km
Kuitulaserleikkauskone
LVDPhoenix FL 3015
Tarkistettu myyjä
Soita