INTEGREX E-410H
CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
MAZAK
INTEGREX E-410H
Valmistusvuosi
2004
Kunto
Käytetty
Sijainti
Hattingen
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- CNC-sorvaus- ja jyrsinkeskus
- Valmistaja:
- MAZAK
- Malli:
- INTEGREX E-410H
- Valmistusvuosi:
- 2004
- Kunto:
- käytetty
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- Lager Hattingen
- A20661725
- Viitenumero:
- Päivitys:
- viimeksi 30.04.2026
Kuvaus
Suurin koneistushalkaisija: 610 mm
Suurin koneistuspituus: 1 522 mm
Liike - X: 740 mm
Liike - Y: 410 mm
Liike - Z: 1 838 mm
Ohjaus: MAZATROL Fusion 640M Pro
B-akseli: 240°
C-akseli: 360°
Karan kierrosluku: 4 000 rpm
Karan reiän halkaisija: 88 mm
Jyrsinkaran kierrosluvut: 12 000 rpm
Työkalunvaihtajan paikkaa: 80
Gbjdpfxsx Avr Se Afvsl
CNC-sorvi- ja työstökeskus | MAZAK - INTEGREX E-410H
Kone on hyvin huollettu.
Tehdaspaikan konetta esittelevät videot toimitamme mielellämme pyynnöstä.
#Tunnisteet: INTEGREXE41H | INTEGREX 410H | INTEGREX-E410 H
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Liike - X: 740 mm
Liike - Y: 410 mm
Liike - Z: 1 838 mm
B-akseli: 240°
C-akseli: 360°
Karan kierrosluku: 4 000 rpm
Karan reiän halkaisija: 88 mm
Työkalunvaihtajan paikkaa: 80
Gbjdpfxsx Avr Se Afvsl
Kone on hyvin huollettu.
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+49 2324 ... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Birmingham
1 943 km
Monitoimisorvi
MazakIntegrex E-410H
MazakIntegrex E-410H
Pieni ilmoitus
Yhdistynyt kuningaskunta
1 821 km
CNC-sorvi
MORI SEIKISL-600B/2000
MORI SEIKISL-600B/2000
Warburg
Pussitusjärjestelmä
Haver&BoeckerAbfüllanlage Rotopacker
Denkendorf
Koordinaattimittakone
ZeissAccura
ZeissAccura
Offenbach an der Queich
Sisähiomakone
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Jünkerath
Jyrsinkone
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V