Mazak VCS 430AMazak
VCS 430A
Mazak VCS 430A
Mazak
VCS 430A
Valmistusvuosi
2014
Kunto
Käytetty
Sijainti
Italia
Konetiedot
- Koneen nimitys:
- Mazak VCS 430A
- Valmistaja:
- Mazak
- Malli:
- VCS 430A
- Valmistusvuosi:
- 2014
- Kunto:
- käyttövalmis (käytetty)
Hinta ja sijainti
- Sijainti:
- , Italia
Soita
Tekniset tiedot
- X-akselin liikepituus:
- 560 mm
- Y-akselin liikepituus:
- 430 mm
- Z-akselin liikevara:
- 510 mm
- Kara-akselin nopeus (maks.):
- 12 000 k/min
- Työkalulehden paikkamäärä:
- 30
- Akselien määrä:
- 3
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A21858948
- Viitenumero:
- IT-MIL-MAZ-2014-00002
- Päivitys:
- viimeksi 05.05.2026
Kuvaus
Tämä 3-akselinen Mazak VCS 430A on valmistettu vuonna 2014. Sen suurin karan nopeus on 12 000 rpm ja pöydän koko 900 x 430 mm. Kone on varustettu Mazatrol Smart CNC:llä ja sen työkalukapasiteetti on 30 paikkaa. Jos etsit laadukkaita työstöominaisuuksia, harkitse myytävänä olevaa Mazak VCS 430A -pystytyöstökeskusta. Ota yhteyttä saadaksesi lisätietoja.
• Pöydän koko: 900 x 430 mm
Lisävarusteet
Gedpfx Asy Ncyfsfveit
• Sisäinen työkalun esiasetin
• Karan läpi kulkeva jäähdytysneste (jäähdytysaine karan sisällä).
• Pöydän koko: 900 x 430 mm