mercedes-benz Antos 2540 L KLIMA Palfinger-Kran PK15001L Lenkachse - Alufelgen
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Valmistusvuosi
2016
Kunto
Käytetty
Sijainti
Rohrbach Saksa
Avolava kuorma-auto mercedes-benz Antos 2540 L KLIMA Palfinger-Kran PK15001L Lenkachse - Alufelgen
more Images
Konetiedot
Koneen nimitys:
Avolava kuorma-auto
Valmistaja:
mercedes-benz
Malli:
Antos 2540 L KLIMA Palfinger-Kran PK15001L Lenkachse - Alufelgen
Valmistusvuosi:
2016
Kunto:
käytetty
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
Myyjän sijainti:
Hauptstraße 90, 76865 Rohrbach, Saksa Saksa
Soita
Tekniset tiedot
Ajettuja kilometrejä:
273 025 km
Teho:
290 kW (394,29 hv)
Ensirekisteröinti:
Polttoainetyyppi:
diesel
Omamassa:
13 865 kg
Maksimi kuormauspaino:
12 135 kg
Kokonaispaino:
Akselikokoonpano:
6x2
Polttoaine:
diesel
Väri:
hopea
Ohjaamo:
muu
Vaihteistotyyppi:
automaattinen
Päästöluokka:
Euro 6
Jousitus:
muu
Istuimien määrä:
2
Kokonaispituus:
9 820 mm
Kuormatilan pituus:
6 433 mm
Lastitilan leveys:
2 506 mm
Kuormatilan korkeus:
950 mm
Rakennuskorkeus:
3 500 mm
Varusteet:
ABS, ilmastointi, nosturi
Kuvaus
The Mercedes-Benz Antos 2540 L is a used truck with an open flatbed, equipped with a Palfinger PK15001L crane and a steering axle. The vehicle was first registered in October 2016 and has a mileage of 273,025 km. Powered by a 10,677 cc diesel engine with an output of 290 kW (394 hp), it meets the Euro 6 emissions class. The vehicle has an automatic transmission and offers space for two people.
Godpfx Aem Uxafjfvebl
The truck has a silver metallic paint finish and is equipped with aluminum rims. The dimensions are 9,820 mm long, 2,550 mm wide and 3,500 mm high. The permissible total weight is 26,000 kg. With an environmentally friendly green environmental sticker and guaranteed low emissions, this truck is well suited for inner-city use.